Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości
Marta Kulik
Marta Kulik 16.07.2019 15:51

Partner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości

anna wendzikowska: córka
instagram.com @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska: partner dziennikarki jest przystojnym milionerem! Gwiazda po raz pierwszy od dawna zdecydowała się pokazać ich wspólne zdjęcie. Wygląda na to, że kryzys mają za sobą. Czym zajmuje się tajemniczy mężczyzna?

Anna Wendzikowska: partner gwiazdy towarzyszy jej w dalekiej wyprawie. Wspólnie relaksują się na dalekich, egzotycznych wakacjach. Dziennikarka pokazała urocze zdjęcie, którym zdementowała wszelkie pogłoski o rozstaniu. Kim jest partner Anny Wendzikowskiej?

Anna Wendzikowska: partner towarzyszy jej na wakacjach

Anna Wendzikowska przebywała na bajecznych wakacjach na Bahamach. Z tej podróży pokazała już wiele przepięknych zdjęć. Fani zastanawiali się, kto towarzyszy jej podczas tego wymarzonego urlopu. Od kilku miesięcy mówiło się, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. W końcu opublikowała zdjęcie, które pomogło odpowiedzieć na wiele pytań!

– Dla wszystkich zatroskanych o mnie. Nie, nie podróżuję sama, choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok — napisała na Instagramie.

Na uroczym zdjęciu Anna Wendzikowska w czułych objęciach partnera przebywa w wodzie z rekinami. Fani natychmiast rozpoznali Jana Bazyla, który wcześniej związany był z dziennikarką, jednak ta nie ukrywała, że dotknął ich poważny kryzys. Od tamtej pory para nie pokazywała się w swoim towarzystwie.

Kim jest Jan Bazyl?

Jan Bazyl jest milionerem, prezesem spółki inwestycyjnej. Jest także ojcem drugiej córeczki Ani, Tosi. Tuż po porodzie w ich związku pojawił się poważny kryzys i wydawało się, że to koniec. Świeżo upieczeni rodzice udali się jednak na terapię, która najwyraźniej okazała się skuteczna. W styczniu Ania pod jednym ze zdjęć napisała, że wykonał je jej partner, nie zdradziła jednak, o kogo chodzi. Najnowszą fotografią ucięła wszelkie spekulacje.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl dali sobie drugą szansę. Teraz wspólnie wychowują dziewięciomiesięczną Tosię i czteroletnią Kornelię, którą dziennikarka urodziła, będąc w związku z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem. Wspólne wakacje z dala od zatłoczonego miasta z pewnością umocnią ich związek, tym bardziej że podróże są ich wspólną pasją. Fani gwiazdy są zachwyceni wielkim powrotem!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY WENDZIKOWSKIEJ:

instagram.com/aniawendzikowska

Gwiazda od dawna nie ujawniała swojego związku. Teraz przyszedł czas na zmiany.

instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska w końcu pokazała zdjęcie z partnerem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakie operacje plastyczne miała Irina Shayk? Gwiazda przyznała się, co zrobiła
  2. Izabela Trojanowska znów się uśmiecha. Kto sprawia, że jest szczęśliwa?
  3. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie Zbigniewa Wodeckiego i Maryli Rodowicz. Nikt go wcześniej nie widział
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje