Anoreksja to poważna choroba, która dotyczy przedstawicieli wszystkich grup demograficznych, nie tylko młode dziewczyny, jak często się uważa. Nic dziwnego, że kiedy fani usłyszeli informację o tym, że ich ukochana gwiazda może cierpieć na zaburzenia odżywiania, natychmiast się zmartwili. Czy Julia Roberts rzeczywiście cierpi na anoreksję? Wygląda niepokojąco. 

Julia Roberts jest znana i uwielbiana na całym świecie nie tylko z powodu swojej kariery aktorskiej, ale także działalności filantropijnej. Niewiele natomiast wiadomo o jej życiu prywatnym, jako że gwiazda bardzo dba o jego, no cóż, prywatność. Anoreksja, na jaką miałaby cierpieć gwiazda to informacja podana przez magazyn New Weekly!

Czy Julia Roberts ma anoreksję?

Julia Roberts najprawdopodobniej nie ma anoreksji. Owszem, aktorka straciła sporo kilogramów, ale to najprawdopodobniej odbyło się w ramach przygotowania do roli w jej zeszłorocznym projekcie, serialu Amazona Homecoming. Jak donosi gossipcop.com, żadne z pogłosek o problemach w jej życiu prywatnym nie mogła zostać potwierdzona.

— Zawsze była szczupłą kobietą, ale te kości policzkowe teraz są przerażające, tak wystają. Ona waży teraz zaledwie 39 kilo! — miało powiedzieć anonimowe źródło.

W mediach spekulowało się, jakoby gwiazda miała przechodzić przez zaburzenia odżywiania z powodu jej walącego się małżeństwa. Jednak, jak się wydaje, nie ma żadnego źródła, które potwierdziłoby, że rzeczywiście jej związek przeżywa jakiekolwiek problemy. Anoreksja to bardzo poważna choroba, której nikomu nie życzymy.

Julia Roberts promienieje

Na całe szczęście, nie wydaje się, żeby plotki o tym, że aktorka cierpi na zaburzenia odżywiania, były w jakikolwiek sposób potwierdzone. Podczas żadnego z jej ostatnich publicznych występie gwiazda nie wyglądała na przygaszoną, ani na cień samej siebie, wręcz przeciwnie, promieniała. 

Podczas British Fashion Awards Julia Robert pięknie zaprezentowała się w niezwykłym kostiumie od Armaniego. W tym samym czasie zajmowała się również dużo poważniejszymi sprawami, udając się do Wietnamu, by wraz z Michelle Obamą porozmawiać z uczennicami tamtejszych szkół przed konferencją o edukacji dziewczynek w Malezji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anoreksja
fot. TODAY, youtube.com

Kobieta promienieje.

anoreksja
fot. Nicki Swift, youtube.com

Nic nie wskazuje na to, by u Julii Roberts działo się źle. 

anoreksja
fot. Obama Foundation, youtube.com

Obecnie aktorka na konferencji dotyczącej edukacji zajmuje się ważniejszymi rzeczami niż plotki o jej życiu prywatnym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: gossipcop.com, jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułCórka Małgorzaty Braunek wygląda zjawiskowo. Również jest aktorką
Następny artykułNie kroisz owoców? Gdy zobaczysz to zdjęcie RTG, zaczniesz to robić
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego