Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internautka zaatakowała Antka Królikowskiego, wspomniała jego zmarłego ojca. Ostra reakcja Małgorzaty Rozenek
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 01.01.2021 18:24

Internautka zaatakowała Antka Królikowskiego, wspomniała jego zmarłego ojca. Ostra reakcja Małgorzaty Rozenek

Antek królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek dodała zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym gra jedną z ról. W komentarzach wybuchła prawdziwa afera, a Antek Królikowski został słownie zaatakowany przez jedną z internautek. Do całej kłótni została również wciągnięta pamięć po jego zmarłym ojcu Pawle Królikowskim. „Perfekcyjna” nie wytrzymała i postanowiła napisać, co myśli o nieprzychylnych słowach fanki.

Z szacunku do siebie i jego zmarłego ojca to Ty mogłaś sobie darować ten komentarz — napisała żona Radosława Majdana. Co na to wszystko Antek Królikowski?

Antek Królikowski został słownie zaatakowany pod zwiastunem filmu Vegi

Już jakiś czas temu Małgorzata Rozenek z radością poinformowała swoich fanów, że wystąpi w najnowszym filmie Patryka Vegi Miłość, seks & pandemia. Wczoraj na jej profilu na Instagramie pokazał się zwiastun produkcji.

— […] mój debiut fabularny. Debiut w wieku 42 lat… bo głęboko wierzę w to, że w życiu nigdy, na nic, nie jest za późno. Niech to będzie moje przesłanie dla Was na rok 2021. Praca z Patrykiem Vegą to doświadczenie niezwykłe […] — napisała w opisie.

Żona Radosława Majdana z pewnością nie spodziewała się, że film stanie się kolejną okazją do słownych przepychanek. Jedna z internautek ostro skrytykowała Antka Królikowskiego, który jest ostatnią gwiazdą innego filmu Vegi Pętla.

Kobieta zauważyła, że Paweł Królikowski był wybitnym i utalentowanym aktorem, który na pewno nie podjąłby się współpracy przy produkcji tak kontrowersyjnych filmów.

O Boże tylko nie u Vegi. Kilka dni temu oglądałam film Pętla, w roli głównej Królikowski. Wiem ze to tylko rola, ale z szacunku do samego siebie i zmarłego ojca, który był naprawdę szanowanym aktorem, mógł sobie darować tak gó*nianą rolę. No ale jaki reżyser, tacy aktorzy — napisała kobieta.

Z szacunku do siebie i jego zmarłego ojca to Ty mogłaś sobie darować ten komentarz — odpowiedziała Małgosia.

Małgorzata Rozenek broni Antka Królikowskiego pod zwiastunem filmu Patryka Vegi

Okazało się, że dwa pierwsze komentarze miały być tylko preludium do całej afery. Obie panie wdały się w ostrą dyskusję na temat roli Antka Królikowskiego oraz twórczości Patryka Vegi.

Internautka kontynuowała, że Antek mógł sobie „darować taką »ambitną rolę«”, w której 90 proc. czasu spędza w domu publicznym z prostytutkami. Na końcu kobieta skwitowała, że „poziom filmów Vegi sięga dna”.

Zdajesz sobie sprawę, że to jest film oparty na historii prawdziwej? To nie Antek tam spędzał 90 proc. czasu to odpowiednik w rzeczywistości… On jako aktor dostał tam zadanie aktorskie do wykonania, ale nie będę Ci tego tłumaczyć, bo chyba jesteś z tych, którzy Tomasza Stockingera na ulicy, proszą nie o autograf a o receptę — odpisała na to Małgorzata Rozenek, ale na tym się nie skończyło.

Internautka szybko podkreśliła, że, jak zaznaczała już wcześniej, wie, że to tylko rola w filmie. Jednak nie może ona zrozumieć niektórych decyzji aktorów.

— […] ludzie, żeby aż tak nisko upadać dla kasy i brać takie gó*no. Te role u Vegi to powinni grać aktorzy z Trudnych spraw, bo taki to jest niestety poziom — napisała.

To dobrze, że Ty nie musiałaś podejmować tej decyzji — podsumowała Rozenkowa.

Oprócz ich komentarzy możemy zauważyć, jak wielu innych internautów przyłączyło się do dyskusji. Jak na razie w całej sprawie nie zabrał głosu sam zainteresowany, czyli Antek Królikowski. Tata byłby z niego dumny? Ostatnio o synu Pawła Królikowskiego zrobiło się głośno z powodu jego rozstania z Opozdą.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Małgorzata Rozenek dodała zwiastun nowego filmu Vegi, w którym gra jedną z ról.

Antek Królikowski

Internautka słownie zaatakowała Antka Królikowskiego.

antek królikowski

Między nią a Małgorzatą Rozenek wyniknęła gorąca dyskusja.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Instagram