Antek Królikowski jest ostatnio na językach wszystkich, a to za sprawą głośnego rozstania ze swoją dotychczasową partnerką. Co więcej, w sieci opublikował zdjęcie, które sugeruje, że ten długo nie cierpiał po rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Szybko odwrócił swoją uwagę od tego, co wydarzyło się w jego życiu. W jaki sposób? 
 
O rozstaniu fani gwiazdy dowiedzieli się z Instagrama jego byłej partnerki. To właśnie tam Kasia opublikowała wpis, w którym poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Antek Królikowski nie skomentował sprawy. Zamiast tego, opublikował coś innego.
 
 
Antek Królikowski nie rozpacza po rozstaniu
 
Po rozpadzie związku aktor długo nie rozpaczał – zamiast tego w słuszny sposób pożytkuje swój czas wolny. Aktor wziął udział w akcji #gaszynchallenge. W towarzystwie drużyny Pogoń Staszów postanowił wesprzeć leczenie chorej Zosi. Zrobił to w spektakularny sposób – na miejsce przyleciał helikopterem.
 
– Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać #wniebowzięci – napisał pod postem. 
 
Ponadto aktor zajął się przygotowaniami do Festiwalu Piosenki Polsko-Czeskiej, który odbędzie się w Kudowie-Zdroju. Festiwal poświęcony będzie zmarłemu ojcu aktora – Pawłowi Królikowskiemu.
 

Antek Królikowski nie ma czasu na nudę

Jak więc widać, Antek nie narzeka na nudę. Jednak w miłości nie ma szczęścia. Po głośnym związku z Julią Wieniawą aktor związał się z Kasią Dąbrowską, a fani wróżyli im długą wspólną przyszłość. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. 

Trzeba jednak przyznać, że postawa i zaangażowanie Antka w sprawy społeczne i kulturowe jest godne podziwu. Oby tak dalej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
antek królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Aktor nie próżnuje po rozstaniu.

Antek królikowski
Fot. antek.krolikowski, Instagram

Związek Antka i Kasi to już przeszłość.

antek królikowski
instagram.com/antek.krolikowski/, instagram.com/juliawieniawa

To już kolejne głośne rozstanie aktora.

 
ZOBACZ TEŻ:
 
źródło: jastrzabpost.pl
 
 
 
Poprzedni artykułGabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia
Następny artykułNiepokojące zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini. Jest szczuplutka, widać wszystkie kości
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.