Pudelek podał bardzo zaskakującą wiadomość. Sąsiedzi Joanny Opozdy informują, że Antek Królikowski coraz częściej widywany jest pod jej blokiem. Raz widziano go nawet z bukietem kwiatów. Czyżby popularny aktor ponownie walczył o względy swojej byłej ukochanej? 

Kiedy dwa dni przed wigilią Antek Królikowski i Joanna Opozda poinformowali, że się rozstają, aktor ograniczył dodawanie w mediach społecznościowych oraz nie był widywany w towarzystwie. Czyżby teraz powód tej absencji był znany?

Związek Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy rozwinął się błyskawicznie. Para w momencie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce. Co ciekawe, stało się to dosłownie kilka tygodni po tym, jak aktor ogłosił, że rozstaje się ze swoją byłą ukochaną, Katarzyną Dąbrowską.

Od tamtego momentu nie widzieli poza sobą świata. Widywani byli ze sobą dosłownie wszędzie i jeszcze w tym samym roku postanowili wylecieć na wspólne wakacje. Przez kolejnych kilka miesięcy bezustannie publikowali wspólne posty i nowości ze swojego związku. 

Niestety wszystko zakończyło się na niedługo przed świętami Bożego Narodzenia w ubiegłym roku, kiedy to związek obojga młodych aktorów powoli podupadał. Ostatecznie dwa dni przed wigilią oficjalnie ogłosili koniec swojego związku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Opozda wydała oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, potwierdzając wcześniejsze plotki o rozpadzie ich związku, z kolei aktor dodał twierdzący komentarz, który po chwili zniknął. Niedługo po tym aktorka postanowiła wylecieć na Madagaskar, by wyleczyć rany.

Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy?

Okazuje się, że bardzo możliwe, iż ich historia wcale nie jest jeszcze zakończona. Pudelek dotarł do szokujących informacji, z których wynika, że Antek Królikowski, jest widywany pod blokiem aktorki, a raz widziany był nawet z bukietem róż. Źródło portalu podaje, że nie wygląda najlepiej.

– Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie – czytamy na Pudelku.

Na ten moment nie wiadomo, jak była dziewczyna Antka Królikowskiego podchodzi do jego starań, jednak, według doniesień informatora Pudelka aktorka ma pozwalać mu na wyprowadzanie swojego psa na spacer, jednak niestety czyni to znacznie mniej odpowiedzialnie.

– Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi dzień dobry. No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku – podaje informator Pudelka.

Myślicie, że wrócą do siebie?

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski widywany jest pod blokiem Joanny Opozdy.

antek Królikowski
fot. instagram.com/asiaopozda

Czyżby aktor znów zabiegał o względy byłej ukochanej?

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl