Antek Królikowski oficjalnie potwierdził, że jego serce jest ponownie zajęte. Zdjęcie z nową ukochaną umieścił na swoim koncie na Instagramie. Oboje słodko trzymają się za ręce. Nową wybranką aktora jest koleżanka po fachu. Piękna blondynka również chętnie dzieli się zdjęciami z nowym chłopakiem.

Antek Królikowski nie ocierał długo łez po ostatnim rozstaniu. Choć z Kasią Dąbrowską zakończył związek zaledwie kilka miesięcy temu, już jest związany z nową kobietą. Do tej pory w internecie krążyły plotki dotyczące relacji tych dwojga, jednym zdjęciem aktor potwierdził wszelkie przypuszczenia. Ma nową dziewczynę.

Antek Królikowski nowa dziewczyna

Nową wybranką aktora jest Joanna Opozda. Gwiazda takich seriali jak Pierwsza Miłość, gdzie grała postać Jowity, a także serialu Barwy Szczęścia, M jak miłość czy Prawo Agaty. Aktorka u boku Królikowskiego pojawiła się już kilkakrotnie, jednak dotąd nie potwierdzali, czy są razem. 

Antek Królikowski opublikował swoje zdjęcie w towarzystwie Joanny Opozdy z wizyty w klubie. Para siedzi na kanapie i trzyma się za ręce. Antek zaznaczył w opisie do zdjęcia, że spodziewa się krytycznych komentarzy, ale nie będzie zwracał na nie uwagi. A takie pojawiły się od razu. W końcu dość niedawno chodziły pogłoski, że Kasia Dąbrowska jest już jego narzeczoną.

  1. Kelnerka obsługiwała grupę bogatych gości. Gdy wyszli, spojrzała na rachunek i pobladła
  2. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. „Czasami ludzi ponoszą emocje”
  3. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Joanna Opozda chwali się związkiem z Królikowskim

Aktorka także udostępniła zdjęcie ukochanego. Widać, że są szczęśliwi i dumni ze swojego związku. Modelka otrzymała wiele pozytywnych komentarzy, niektórzy fani nie szczędzili jednak uszczypliwości:

-Ale jesteście do siebie podobni z Antkiem, jak brat i siostra, to musi być przeznaczenie, że jesteście razem – pisze jedna z internautek.

-Hit. Kolejna miłość na zawsze Antka. Już trzecia w przeciągu dwóch lat – ironizuje internautka pod zdjęciem trzymającej się za ręce pary.

Faktycznie, Antek Królikowski dał się poznać opinii publicznej jako bardzo kochliwy mężczyzna. Jego kolejne związki są szeroko komentowane w mediach, a każda kobieta pojawiająca się u jego boku zwraca na siebie uwagę opinii publicznej. Przed Joanną Opozdą stoi prawdziwe wyzwanie. Miejmy nadzieję, że to już na pewno ta jedyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

antek królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Aktor oficjalnie potwierdził, że jego nową dziewczyną jest Joanna Opozda.

antek królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Zdjęcie, które potwierdza nowy związek Królikowskiego, było zrobione podczas imprezy. Parze towarzyszyli znajomi z branży.

antek Królikowski
fot. instagram.com/asiaopozda

32-letnia aktorka i modelka jest nową wybranką Antka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  2. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby
  3. Ostatnie zdjęcie Anny Przybylskiej wzrusza do łez. Chciała przekazać pewną wiadomość?
  4. 6-latek rzucił się na pomoc siostrze i mocno ucierpiał. Nie mógł uwierzyć, kto pogratulował mu odwagi
  5. Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia. Nie spodziewała się zarzutu od koleżanki po fachu
  6. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

 

Poprzedni artykułZaginęła 25-letnia Monika Hryniewicz. Kobieta jest w 6 miesiącu ciąży, rodzina błaga o pomoc
Następny artykułPrzechodzień zobaczył dziecko na parapecie. Tylko jego reakcja uratowała życie malca, niesamowite wideo
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl