Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Wstrząsające słowa Antka Królikowskiego o ojcu. Przyznał się podczas wywiadu, aż łzy napływają do oczu

26 Listopada 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

Antek Królikowski powiedział prawdę na temat swoich odczuć dotyczących mijającego czasu po jednej z największych strat swojego życia. Mowa tu oczywiście o śmierci jego taty Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020 roku. Podczas wywiadu dla miesięcznika

Antek Królikowski powiedział prawdę na temat swoich odczuć dotyczących mijającego czasu po jednej z największych strat swojego życia. Mowa tu oczywiście o śmierci jego taty Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020 roku. Podczas wywiadu dla miesięcznika

Mijają dni, tygodnie, miesiące, już wkrótce będzie rok. Antek Królikowski w dalszym ciągu nie jest w stanie przestać myśleć o swoim ojcu. Nie można się temu dziwić, ponieważ ojciec był jego najlepszym przyjacielem i doradcą. Teraz aktor zdecydował się na bardzo smutne wyznanie.

Antek Królikowski o ojcu

Antek Królikowski w dalszym ciągu nie może przestać myśleć o zmarłym tacie. Nic dziwnego, w końcu ojciec był jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Niedługo po śmierci popularnego aktora, w którego syn poszedł ślady, Antek przejął na siebie część obowiązków, jako głowa rodziny.

Po tym tragicznym zdarzeniu pomagał swojej mamie Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej w codziennych czynnościach, a także brał udział w organizacji Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju. W trakcie imprezy wspomniano Pawła Królikowskiego.

michał szpak

Portal jastrzabpost.pl podaje wypowiedź pewnej osoby z otoczenia Królikowskich, która stwierdziła, że Antek ma pomysł na film o ojcu.

– Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce też to pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz – podaje słowa rozmówcy portal jastrzabpost.pl.

  1. Maciej Stuhr przygarnął pod swój dach Czeczenkę z trójką dzieci. Fani zdębieli, kiedy ujawnił powód decyzji

Antek Królikowski tęskni za tatą

Aktor przyznawał niejednokrotnie, że był ciężkim do wychowania dzieckiem. Przez długi czas nie potrafił pojąć, jak poważnym zadaniem jest dorosłe życie. Dopiero śmierć taty uświadomiła mu wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy.

Niedawno udzielił wywiadu dla miesięcznika Twój Styl, w którym okazał tęsknotę za swoim ojcem.

Po tej stracie czuję się jak dziecko, które tęskni za tatą. Potrzeba mi więcej czasu, żeby się jakoś od tego odbić. To jeszcze boli – opowiada Antek Królikowski.

Paweł Królikowski zawsze wiedział, co jest dobre dla swoich dzieci. Był kochającym ojcem i wspaniałym człowiekiem. Zawsze kiedy trzeba było, służył swoim dzieciom dobrą radą i pomocą. Jednak jak na ojca przystało, potrafił także skrytykować.

Brak mi taty często, zwłaszcza gdy potrzebuję drogowskazu, rady. Zawsze mogłem do niego zadzwonić. Prosto z mostu mówił, co myśli. Łapię się czasem na tym, że sięgam po telefon i… wciąż mam jego numer w „ulubionych”. Nie umiem go wykasować. Często zastanawiam się: „Co by tata powiedział?” – wspomina Antek.

Paweł Królikowski był wspaniałym aktorem, a troska o rodzinę tylko udowadnia, jak doskonałym był ojcem. Nic zatem dziwnego, że Antek tęskni za swoim tatą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Antek Królikowski

Antek Królikowski wspomniał swojego ojca.

antek królikowski

Aktor przyznaje, że mimo upływu czasu nie może przestać myśleć o tacie. Jesteśmy pewni, że gdyby Paweł Królikowski żył, byłby dumny ze swojego syna.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]