Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. W celu potwierdzenia tych spekulacji aktorka zamieściła w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie. W pewnym momencie pojawił się tajemniczy komentarz, którego autorem był jej były partner. Co ciekawe, po chwili został on skasowany. Powód rozstania pary aktorów jest zadziwiający.

Nie milkną echa spekulacji o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Chociaż jeszcze na początku listopada spekulowano, że aktor zamierza oświadczyć się swojej wybrance, to sprawy obrały całkowicie inny kurs i ostatecznie postanowili się rozstać. W sieci pojawiły się także szokujące doniesienia, w których świetle Antek Królikowski miałby dalej darzyć uczuciem swoją dawną partnerkę.

Antek Królikowski zamieścił komentarz, który natychmiast usunął

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni w polskich mediach. Para aktorów, która uchodziła za jedną z najlepiej dobranych, a przy tym bardzo szczęśliwych zszokowała wszystkich Polaków potwierdzeniem spekulacji o swoim rozstaniu. Jako pierwsza zrobiła to Joanna Opozda.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – napisała aktorka.

Chociaż w sieci krąży wiele plotek dotyczących powodu, dla którego para się rozstała, to wygląda na to, że rozeszli się w zgodzie. Antek Królikowski dotychczas nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia, jednak postanowił polubić post Joanny Opozdy, a także zamieścił komentarz, który szybko został skasowany, o treści:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Tobie Asiu również życzę wszystkiego, co najlepsze i dziękuję za ten wspólnie spędzony czas w tym przeklętym 2020 roku – brzmiała treść skasowanego komentarza. Być może jeszcze nie wszystko stracone?

Antek Królikowski darzy uczuciem dawną narzeczoną?

Szokujące doniesienia podsycił Pudelek, który doszedł do zaskakujących informacji. Zdaniem portalu powodem rozstania Antka z Joanną Opozdą miało być rzekome uczucie aktora do swojej dawnej partnerki Katarzyny Dąbrowskiej. O tym informował także portal plotek.pl.

– Antek nie wyleczył się z miłości do Kasi. Byli ze sobą półtora roku, a rozstanie było nagłe i spowodowane jego nagłą fascynacją Joanną. Nigdy jednak nie zapomniał o Kasi i z każdym tygodniem coraz bardziej za nią tęsknił – czytamy w serwisie plotek.pl.

Co więcej, aktor, który jeszcze na początku listopada miał oświadczyć się Joannie Opoździe miał zacząć na nowo spotykać się z Kasią Dąbrowską jeszcze podczas związku z dobrze znaną modelką.

– Pod koniec roku zaczęli nawet znowu potajemnie się widywać, a dawne uczucia i namiętności odżyły na nowo. Znalazł się w potrzasku, z którego mógł wyjść tylko, rozstając się z Joanną, bo ta przeczuwała, co się dzieje. I poukładania tych spraw mu życzyła w swoim poście – czytamy.

Bez wątpienia, ta sytuacja, jest bardzo zaskakująca.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Media obiegła informacja, że Antek Królikowski i Joanna Opozda się rozstali.

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Aktor opublikował komentarz, w którym życzył swojej byłej ukochanej wszystkiego najlepszego, jednak po chwili został skasowany.

Antek królikowski
Fot. antek.krolikowski, Instagram

Pudelek i plotek.pl twierdzą, że Antek miał nie wyleczyć się z miłości do swojej byłej narzeczonej Kasi Dąbrowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl