Antek Królikowski miał kilka miesięcy temu kryzys w swojej karierze. Po zaangażowaniu w szemraną galę spadła na niego fala krytyki i hejtu, która skłoniła go do zrobienia przerwy od mediów społecznościowych. Powoli do nich wraca i to nie sam.

Na swoim Instagramie coraz śmielej publikuje kolejne materiały. Ostatni z nich pokazuje, jak spędzał czas ze swoją nową lubą. Aktor zabrał ją w ciekawe miejsce.

Antek Królikowski na mieście z nową wybranką

Przez długi czas tożsamość i wizerunek nowej wybranki Antka były skrupulatnie ukrywane ze względu na fakt, że niedawno rozstał się z żoną. Wydaje się jednak, że przeszłość jest już zamknięta, a obecna relacja na tyle stabilna, że aktor nie musi trzymać wszystkiego w tajemnicy.

Na jego Instagramie pojawiła się relacja, na której widać, jak wraz z partnerką wybrał się na przejażdżkę skuterem wzdłuż Wisły. Zresztą, sama jazda nie była jedyną atrakcją, bo później aktor pokazał, że odwiedził popularne w ostatnim czasie miejsce, Dworzec Wodny. Co więcej, (jeszcze) mąż Joanny Opozdy oznaczył profil Izabeli.

Antek Królikowski i jego powrót na salony

Można przypuszczać, że powrót Antka, który rzekomo w trakcie swojej przerwy miał sobie pewne rzeczy poukładać w głowie, nie jest związany tylko z jego lepszym samopoczuciem. Wydaje się, że do aktywności niejako zmusiły go obowiązki. Niedawno premierę miał bowiem głośny film z jego udziałem.

Mowa o „Kryptonimie Polska”. To komedia w reżyserii Piotra Kumika, opowiadająca historie miłości osób z dwóch skrajnie różnych środowisk. Antek Królikowski z uśmiechem pozował na premierze, ale nie zdecydował się jeszcze na to, by w takie miejsce zabrać nową partnerkę. Póki co ogranicza się tylko do krótkich relacji w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcie:

Antek Królikowski
instagram.com/antek.krolikowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skruszony Antoni Królikowski chce się zmienić, wszystko dla swojego syna. Joanna Opozda uwierzy w jego obietnicę?
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl