Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski opublikował zdjęcie z synem. Internauci zamiast na dziecko, patrzyli na jego dłoń, co się stało?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.03.2022 08:55

Antek Królikowski opublikował zdjęcie z synem. Internauci zamiast na dziecko, patrzyli na jego dłoń, co się stało?

Antek Królikowski
Fot. Screen: Instagram/antek.krolikowski

Na Instagramie Antek Królikowski opublikował nowe zdjęcie, na którym trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego syna. Internauci błyskawiczne zareagowali na wpis, zwracając uwagę na dłoń aktora.

Antek Królikowski znajduje się na w trudnym okresie swojego życia. Choć ciągle pojawia się na ekranach, teraz musi także włączyć do repertuaru piękną, choć wymagającą rolę ojca. Tymczasem fani są nieugięci, a aktor raz po raz musi się mierzyć ze słowami krytyki.

Wiele osób jasno komunikuje rozczarowanie postawą gwiazdora po ostatnich wydarzeniach. Chodzi również o ostatnie projekty, w które zaangażowany był Antek Królikowski m.in. produkcję TVN „Przez Atlantyk”. W dużej mierze jednak chodzi o ostatnie wydarzenia z życia prywatnego celebryty — rozstanie oraz ojcostwo.

Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z synem. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Antek Królikowski już nie pierwszy raz udostępnia zdjęcie ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Już kilka dni po porodzie — w drugą rocznicę śmierci swojego ojca, Pawła — z dumą zaprezentował się z maleńkim Vincentem. Tłumaczył wówczas także, że przyjdzie taki czas, gdy wyjaśni swoim fanom więcej szczegółów. Nie wszyscy w komentarzach byli co do tego przekonani, jednak wiele osób przesłało wówczas życzenia i ciepłe słowa dla całej rodziny.

Wczoraj na Instagramie pojawiła się kolejna fotografia. Antek Królikowski trzymał syna w ręku, czule całując maleńką główkę, wystającą znad koca. Twarz Vincenta jak zwykle była niewidoczna. Jednak to nie chłopiec przykuł uwagę fanów, lecz doskonale wyeksponowane na zdjęciu dłonie aktora.

Powstało nowe życie. Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu, trzymajcie kciuki żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju — napisał dumny tata.

Wyświetl ten post na Instagramie

Internauci zauważyli jeden szczegół. Obok mniej lub bardziej życzliwych komentarzy pojawiły się także spostrzeżenia od bacznych fanów. Fani zastanawiali się, czy brak obrączki na palcu gwiazdora to przypadek, czy też celowe zagranie.

Brak obrączki raczej nie przypadkowy — zwróciła uwagę użytkowniczka.

Brak obrączki zupełnie przypadkowy — ironizowała z kolei inna.

Kilku fanów zwróciło uwagę, że Antek Królikowski niewłaściwie i nieostrożnie trzyma dziecko, jednak pojawiły się też głosy, stające w obronie, udzielające niezłośliwych rad i życzące aktorowi dużo sił w nowym wyzwaniu:

Jaka kruszyna. Cudowny czas przed Tobą. Będzie dobrze! Trzymaj się Antek.

Po burzy zawsze wychodzi słońce. Dużo zdrówka dla Was i cierpliwości.

Każda rola to wyzwanie, ale rola rodzica to najpiękniejsza z najpiękniejszych ról, jaką można było stworzyć Gratulacje tatusiu.

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie ogłoszono wielkie wiosenne promocje w Biedronce
  2. Stanisława Celińska napisała wiersz skierowany do Putina. Każde słowo artystki ściska za gardło
  3. Przedziwne informacje o Viki Gabor i Krzysztofie Cugowskim. Gwiazdor nie mógł ukryć osłupienia