Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski podjął kolejną radykalną decyzję. Widzowie Polsatu mogą być zdumieni, nie zobaczą go w serialu
Michał Fitz
Michał Fitz 07.04.2022 19:29

Antek Królikowski podjął kolejną radykalną decyzję. Widzowie Polsatu mogą być zdumieni, nie zobaczą go w serialu

Polsat
Fot. Screen: Instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski w ciągu ostatnich miesięcy generował wokół siebie ogromny szum medialny, ale ostatni pomysł przelał czarę goryczy. Promocja gali Royal Division, na której miały bić się sobowtóry prezydentów Rosji i Ukrainy, okazała się dla niego opłakana w skutkach. Teraz skutki kolejnych decyzji Antka odczuje też Polsat.

Sam aktor już się z całego projektu wycofał, o czym zresztą poinformował przy okazji przeprosin za całe zamieszanie. Konsekwencje tej decyzji będzie jednak jeszcze długo odczuwał.

Polsat: Co dalej z Królikowskim?

Aktor wyjawił bowiem, że musi skupić się na swoim zdrowiu. Można przypuszczać, że ostatnie wydarzenia odcisnęły spore, negatywne piętno na jego psychice, przez co jego zdrowie posypało się. W związku z tym zdecydował się, że znika z życia publicznego na pewien czas, by w czasie przerwy zadbać o siebie. Jak się okazuje, nie wiąże się to jedynie z potencjalnymi wywiadami i aktywnością w mediach społecznościowych, ale także z pracą.

Jak podaje serwis „Pudelek”, który doinformował się w stacji Polsat, Antek Królikowski nie będzie brał udziału w pracach nad serialem „Bracia”. Warto jednak podkreślić, że decyzja ta nie wynika z niechęci stacji do aktora, a po prostu ze świadomej decyzji mężczyzny. Rezygnuje on również z takich obowiązków, przynajmniej na najbliższy czas.

Ta informacja jest kolejną, która sugeruje, że całkowitego bojkotu Królikowskiego nie ma się co spodziewać. Nie tylko Polsat nie chce z niego całkowicie rezygnować. W rozmowie z „Faktem” zdradziła to też wybitna polska scenarzystka, Ilona Łepkowska. Ta otwarcie przyznała, że jeśli w przyszłości w jednej z jej produkcji pojawi się rola, do której Antek będzie pasował, dostanie on angaż. Podkreśliła jednak, że aktor musi być przede wszystkim zdrowy. Wpływ na jego zatrudnienie będzie miał więc przede wszystkim jego stan, a nie błędy przeszłości.

Zresztą, gdy tylko Antek przeprosił za swoją decyzję w szczerym filmiku, zmieniła się nieco narracja społeczna na jego temat. Sporo gwiazd zaczęło wspierać go w walce o zdrowie, podkreślając przy tym, że przecież każdy popełnia błędy. Zaledwie kilkadziesiąt godzin wcześniej był przez niemal wszystkich kompletnie mieszany z błotem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: pudelek.pl/ fakt.pl