Antek Królikowski: dziewczyna aktora nie jest już tajemnicą! Antek Królikowski na swoim Instagramie rozwiał wszystkie wątpliwości i pokazał swoją ukochaną. Wielbiciele aktora są zachwyceni nową wybranką Królikowskiego i nie szczędzą ciepłych słów pod jej adresem Kim jest piękna Kasia?

Antek Królikowski i Julia Wieniawa uchodzili za najbardziej medialną parę polskiego show-biznesu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i w grudniu 2018 roku para rozstała się. Do tej pory Wieniawa zdążyła związać się z 15 lat starszym Baronem, jednak o nowej dziewczynie Królikowskiego jedynie spekulowano, aż dotąd, kiedy zdecydował się pokazać swoją nową miłość na Instagramie. Antek Królikowski: dziewczyna aktora nie jest znana w świecie mediów. 

Antek Królikowski: dziewczyna aktora nie jest tajemnicą!

Po rozstaniu z Julią Wieniawą media długo zastanawiały się, kto zapełni miejsce u boku Królikowskiego. Sam aktor przez dłuższy czas zwodził media, zabawnie komentując doniesienia o jego nowej miłości, jednak teraz rozwiał już wszystkie wątpliwości i zamieścił na Instagramie zdjęcie z piękną blondynką, którą media okrzyknęły już jego nową dziewczyną. Jak donosi Super Express, tajemnicza piękność u boku aktorka ma na imię Kasia, a informator tabloidu wyznaje, że zdjęcie zostało zrobione podczas ich romantycznego wypadu do Budapesztu.

Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

Poprzedni związek aktorka z Julią Wieniawa budził sporo kontrowersji, ze względu na jego medialność oraz różnicę wieku. O kryzysie w ich związku plotkowano już kilka miesięcy przed grudniowym rozstaniem. Teraz oboje odnaleźli swoje drugie połówki, Wieniawa związała się z Baronem, a Antek Królikowski pokazał swoją nową, nieznaną dziewczynę. Fani aktora nie szczędzą komplementów w kierunku nowej wybranki Królikowskiego.

Nareszcie normalna dziewczyna
-Piękność
-Piękne dziewczę – piszą w komentarzach.

Myślicie, że Antek Królikowski pójdzie w ślady swojej byłej dziewczyny i pojawi się z tajemniczą Kasią na oficjalnej imprezie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan z mężem walczą w słusznej sprawie. Pokazali intrygujące, wspólne zdjęcie
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Kiedyś Agnieszka Wróblewska była największą gwiazdą TVN-u. Co się z nią stało?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Antek Królikowski: dziewczyna
instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarki torebek najbardziej pożądane w 2019 roku! Prawdziwe HITY
Następny artykułIrena Santor dowiedziała się, że ma raka piersi i zrobiła awanturę w szpitalu. „Powiedziałam, żeby mnie natychmiast zoperowali”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.