Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski pokazał syna. Po chwili dostał w twarz
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.03.2022 08:50

Antek Królikowski pokazał syna. Po chwili dostał w twarz

Antek Królikowski
Instagram/antek.krolikowski

Wkrótce minie miesiąc, odkąd Antek Królikowski został ojcem. 33-letni aktor już kilkakrotnie chwalił się na Instagramie swoim nowo narodzonym potomkiem. Jednak ostatnie nagranie zakończyła nieoczekiwana scena.

Podobnie, jak przed laty jego ojciec, Antek Królikowski błyskawicznie zdobył ogromną popularność i zabłysnął na dużych i małych ekranach. W dużej mierze przyczyniły się do tego produkcje Patryka Vegi, m.in. głośna „Polityka” czy „Pętla”. Aktor z pewnością nie może narzekać na brak zajęć w życiu zawodowym. A jak jest w prywatnym?

Antek Królikowski pokazał zupełnie nową twarz. Zamieścił nagranie z synem

W ostatnim czasie wiele się mówiło o nowym formacie, który zawitał do ramówki TVN-u. „Przez Atlantyk” miało być zupełnie świeżym show, pokazującym zmagania gwiazd na otwartym oceanie.

Początkowo program nie spotkał się ze zbyt ciepłym odbiorem u widzów. Pierwszy odcinek został skrytykowany, głównie za sprawą pozostawiających wiele do życzenia zachowań uczestników. W tym barwnym gronie znalazł się także Antek Królikowski, a jego występ także został dość niekorzystnie skomentowany. Widzom nie spodobała się siarczysta wiązanka, jaką mogli usłyszeć z ust aktora.

Trudne warunki doprowadziły gwiazdora do ostateczności po raz kolejny już w trzecim odcinku. W pełnym emocji momencie 33-latek nieoczekiwanie wykrzyczał, że w domu czeka na niego nienarodzony jeszcze wówczas synek. To zaskakujące, nieznane wcześniej oblicze artysty teraz znów miało okazję się ukazać.

Na Instastory Antek Królikowski zamieścił wzruszającą relację. Na niezwykle urokliwym nagraniu gwiazdor bawił się ze swoim miesięcznym dzieckiem. Trudno nie zauważyć, że dumny ojciec był całkowicie pochłonięty maleńkim Vincentem, a ta wspólna chwila dawała mu wiele radości.

W pewnym momencie niemowlę uniosło rączkę, która po chwili wylądowała na twarzy Antka, co wywołało u niego jeszcze szerszy uśmiech. Aktor postanowił podzielić się tą uroczą scenką ze swoimi fanami.

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nikt już nie ma wątpliwości. Marcin Hakiel podjął życiową decyzję, dla nowego wizerunku robi wiele
  2. Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
  3. Fani oniemieli na widok najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej. „Ten Roznerski to nie wie co miał”