Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski przekazał ekscytującą nowinę. Fani ślą gratulacje, po złej passie, czas na nowy projekt
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.08.2022 16:19

Antek Królikowski przekazał ekscytującą nowinę. Fani ślą gratulacje, po złej passie, czas na nowy projekt

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski ma za sobą naprawdę ciężki czas. Aktor znalazł się w centrum zainteresowania ze względu na swoje kłopoty małżeńskie, które poniekąd zachęciły go do usunięcia się w cień i coraz rzadszego pojawiania się w mediach. Teraz gwiazdor planuje wielki powrót.

Na swoim profilu na Instagramie aktor poinformował o rozpoczęciu prac nad nowym projektem. Wygląda na to, że ostatnie miesiące zainspirowały uczestnika programu „Przez Atlantyk” do powrotu do kariery zawodowej.

Powody nieobecności Antka Królikowskiego

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla aktora. Kilka tygodni temu gwiazdor wpadł na pomysł zorganizowania własnej federacji walk, której wydarzeniem promocyjnym miało być starcie sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy, co nie spodobało się internautom i innym celebrytom. Gwiazdor był bardzo mocno krytykowany przez media, a sam projekt nie ujrzał w końcu światła dziennego.

Później Antek Królikowski stanął w ogniu krytyki po tym, jak wyszły na jaw jego prywatne problemy małżeńskie i rzeczywiste powody rozstania z Joanną Opozdą. W spór z aktorką włączyli się również jego bliscy, w tym mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w mocnych słowach broniła syna przed negatywnymi opiniami internautów.

W związku z całym zamieszaniem medialnym Antek Królikowski podjął decyzję o usunięciu się w cień i na krótki czas zniknął z oczu fanów. Wygląda jednak na to, że odpoczynek pozwolił mu zebrać myśli i inspiracje na rozpoczęcie nowego projektu.

Antek Królikowski startuje z nowym projektem

Na swoim profilu na Instagramie aktor zamieścił zdjęcie, na którym widzimy, jak w zamyśleniu siedzi nad laptopem. Kwiecista koszula i piękny morski krajobraz w tle mogłyby sugerować, że mamy do czynienia ze zdjęciem z wakacji albo urlopu. Tymczasem, pod niewinną fotografią aktor zamieścił kilka hasztagów sugerujących, że zaczyna prace nad czymś naprawdę dużym.

Gwiazdor nie tylko napisał pod postem, że uwielbia pracować w letnie dni, ale zapowiedział swój nowy projekt. Na razie nie wiadomo, co kryje się pod hasłem #newproject, a także czy związane to będzie z aktorstwem, czy może inną branżą. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać i obserwować, co ciekawego planuje Antek Królikowski.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się rok temu. Wymowny komentarz aktora
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń