Antykoncepcja może mieć skutki uboczne. Medycyna jednak idzie do przodu, a kobiety nie muszą odczuwać aż tak mocnych problemów związanych ze sztucznym zapobieganiem ciąży. 26-latka, która czuła się bardzo dziwnie, zgłosiła się do lekarza, została jednak odesłana z kwitkiem. Później odkryta prawda była dramatyczna, niestety okazało się, że jest za późno.

Niestety, samopoczucie kobiety było typowe dla objawów skutków ubocznych zażywanych przez nią zastrzyków antykoncepcyjnych. Okazało się, że jest to powód, przez który jej problem został zignorowany. Antykoncepcja nie miała nic wspólnego z jej dolegliwościami, gdy odkryła prawdę, było już za późno.

Antykoncepcja zmyliła lekarzy

Historia 26-latki jest bardzo smutna. Gdy po raz pierwszy zgłosiła się do lekarza z fatalnym samopoczuciem, przeprowadzono jej podstawowe badania. Wyniki nie były poprawne, ale ginekolog stwierdził, że są to skutki uboczne przyjmowanej antykoncepcji.

Wybrała się więc do kolejnego lekarza, który wysłał ją do szpitala. Odkryto wówczas komórki wczesnorakowe, jednak stwierdzono, że 26-latka nie ma żadnych poważnych zmian i może wrócić do domu. Kobieta jednak się nie poddawała, poszła do kolejnej doktor, która zleciła rezonans magnetyczny.

  1. Magda Gessler zamknęła usta wszystkim hejterom. Dopiero teraz wyznała prawdę o poważnej chorobie
  2. 5 mitów dotyczących chorób serca. Numer 4 jest szczególnie groźny, każdego roku zbiera śmiertelne żniwo

Poważna choroba – diagnoza przyszła zbyt późno

Dopiero po dwóch latach od wystąpienia pierwszych objawów kobieta dowiedziała się, że jest chora na raka szyjki macicy. Nowotwór był w bardzo rozwiniętym stanie. Podjęto się wszelkich metod leczenia, jednak żadna nie była skuteczna.

Rodzina kobiety zbierała pieniądze na kosztowne leczenie, lekarze jednak przyznali, że rak jest śmiertelny i nie ma szans na uratowanie 26-latki. Kobieta zmarła trzy miesiące później. Jej rodzina starała się, by media usłyszały o tym, co ich spotkało, chcąc zwrócić uwagę na słuchanie swojego organizmu i nieustępowanie, jeśli czujemy, że coś jest nie tak. Na szczęście medycyna wyszukuje coraz lepsze rozwiązania antykoncepcyjne dla kobiet i mimo wielu różnych opinii wcale nie musimy narażać swojego zdrowia, chroniąc się przed ciążą. Trudno zrozumieć, dlaczego wykształceni lekarze przez starodawne przeświadczenia postawili złą diagnozę, powodując najgorszy scenariusz. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

antykoncepcja
fot.facebook.com/alexandra hodson

26-latka za późno dowiedziała się o swojej chorobie. Osierociła dwie córki.

antykoncepcja
fot.facebook.com/alexandra hodson

Wszystkie metody leczenia zawodziły, nowotwór był już zbyt rozwinięty.


Siostra zmarłej wspomina ją we wspaniałych słowach. Historia 26-latki powinna być przestrogą przed dostosowywaniem się do ignorancji lekarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. Jeśli nie dokonaliście przelewów przed weekendem, możecie mieć kłopoty. Poważne utrudnienia w PKO BP, Santanderze, mBanku, ING i Getin
  3. Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”
  4. Pożar hotelu w hiszpańskim kurorcie, ewakuowano cały budynek. Ludzie uciekali po elewacji
  5. Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg
  6. Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci docenią

Źródło: parenting.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!


 

Poprzedni artykułWstrząsający wypadek. Nic nie dało się zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
Następny artykułPilna wiadomość Polsatu w sobotni poranek. Może dojść do wielkich zniszczeń
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl