Apoloniusz Tajner ma powód do radości – niedługo po raz kolejny zostanie ojcem! Mało kto spodziewał się, że sportowiec zdecyduje się na następne dziecko. Kim jest przyszła mama? Partnerka Tajnera jest o 36 lat młodsza od ukochanego, Apoloniusz Tajner ma 65 lat!

Relacje, w których partnerów dzieli spora różnica wieku, wciąż budzą poruszenie wśród otoczenia. Tak jest i w tym przypadku. Kiedy okazało się, że Apoloniusz Tajner z partnerką niedługo przywitają na świecie kolejnego potomka, uwagę przykuł wiek świeżo upieczonej mamy. Zakochanych ich aż 36 lat! Czy różnica kiedykolwiek im przeszkadzała? Kim jest wybranka sportowca? Jak się poznali? Ujawniamy kulisy ich związku. 

Apoloniusz Tajner znowu będzie ojcem?

Jak informuje party.pl, Apoloniusz Tajner z Izabelą Podolec są bardzo szczęśliwi, że niedługo ich rodzina się powiększy. Na razie para nie ujawniła, czy przywitają na świecie chłopca, czy dziewczynkę.

To nie będzie pierwszy potomek prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Tajner ma już dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku: Dominikę Tajner-Wiśniewską, która wyszła za popularnego piosenkarza Michała Wiśniewskiego oraz Tomisława, utalentowanego skoczka narciarskiego. 

Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec jest wieloletnią partnerką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i matką jego nienarodzonego dziecka. Jak informuje portal Fokus TV, młoda kobieta pochodzi z Jarosławia i ma za sobą kurs aktorski, jednak ostatecznie nie podjęła pracy w zawodzie.

Apoloniusz i Izabela Podolec są parą już od ośmiu lat. Poznali się w nietypowych okolicznościach. Podczas podróży pociągiem Podolec zagadnęła do sportowca, ponieważ wzięła go za jednego z popularnych aktorów z serialu Na Wspólnej. Młoda kobieta miała wtedy zaledwie dwadzieścia jeden lat.

Jak wyznała przyszła mama w programie Dzień Dobry TVN, różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Izabela Tajner uważa, że związek ze starszym partnerem w pewien sposób ją ukształtował, dlatego nigdy nie doświadczyli bariery pokoleniowej. 

To wspaniała wiadomość, że Apoloniusz Tajner po raz trzeci zostanie ojcem. Życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego dobrego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

apoloniusz tajner
fot. screen z youtube.com Wirtualna Polska

Apoloniusz Tajner po raz trzeci zostanie ojcem!

apoloniusz tajner
fot. screen z youtube.com Onet Rano

Apoloniusz Tajner jest o 36 starszy od wybranki. 

apoloniusz tajner
fot. screen z youtube.com Onet News

Izabela Podolec pochodzi z Jarosławia i ukończyła kurs aktorski. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCzym jeździ Marina Łuczenko-Szczęsna? To samochód za ponad MILION złotych! [ZDJĘCIA]
Następny artykułDalmatyńczyk. Piękny pies o niezwykłym usposobieniu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.