Arkadiusz Milik: Jessica Ziółek i piłkarz zaręczyli się! Jeden z najprzystojniejszych polskich piłkarzy poprosił swoją wieloletnią partnerkę o rękę. Gdy zobaczycie ten OGROMNY diament, zdębiejecie! Do oświadczyn doszło w naprawdę romantycznych okolicznościach. Sportowiec zadbał o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tego wyjątkowego wieczoru. Znamy już datę ślubu?

Cały kraj żyje tym wydarzeniem! Wygląda na to, że już niebawem kolejny polski piłkarz stanie przed ołtarzem ze swoją śliczną wybranką. Tym razem szczęśliwcem został Arkadiusz Milik. Jessica Ziółek, jego świeżo upieczona narzeczona, podzieliła się z licznymi fanami radosną wiadomością. Partner nieoczekiwanie zdecydował się poprosić, by zgodziła się zostać jego żoną. Z całego kraju spływają gratulacje i życzenia pomyślności dla przyszłych małżonków. Nie uwierzycie, jak wygląda pierścionek zaręczynowy! Musiał kosztować prawdziwą fortunę, ten diament jest naprawdę olbrzymi

Arkadiusz Milik: Jessica Ziółek przyjęła oświadczyny?

Jak podaje portal party.pl, do oświadczyn doszło podczas pobytu zakochanych w Grecji na słynnej wyspie Mykonos. Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek właśnie jedli romantyczną kolację nad brzegiem morza, kiedy niespodziewanie piłkarz poprosił ukochaną o rękę

Arkadiusz Milik: Jessica Ziółek chętnie zgodziła się zostać jego żoną. Młoda kobieta pochwaliła się na Instagramie prezentem, który otrzymała od partnera. Okazało się, że piłkarz wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy ozdobiony olbrzymim brylantem! Nie ma wątpliwości, że musiał kosztować małą fortunę. Ziółek przyznała, że oświadczyny stanowiły spełnienie jej najskrytszych marzeń. 

— Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. […] Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła — napisała Jessica Ziółek na Instagramie. 

Kim jest Jessica Ziółek?

Jessica Ziółek jest znaną polską influencerką, która regularnie podejmuje kolejne współprace reklamowe z markami i prezentuje na Instagramie modne stylizacje. Zajmuje się także projektowaniem ubrań.

Jak podaje portal se.pl, para poznała się w centrum handlowym. Arkadiusz Milik zwrócił uwagę na atrakcyjną Jessicę i postanowił do niej zagadnąć. Błyskawicznie znaleźli wspólny język. Jessica Ziółek jest z nim związana już od kilku lat. Partnerka piłkarza to jego najwierniejsza fanka, której nigdy nie może zabraknąć na trybunach podczas meczu. Bardzo wspierała partnera, gdy dwa razy musiał przejść trudną rehabilitację. Na razie narzeczeni nie ujawnili, kiedy wezmą ślub

Arkadiusz Milik: Jessica Ziółek i piłkarz wielokrotnie udowodnili sobie nawzajem, że mogą na siebie liczyć nawet w najtrudniejszych chwilach. Zaręczyny i ślub będą pięknym zwieńczeniem ich kilkuletniej miłości. Składamy serdecznie gratulacje przyszłym nowożeńcom!

ZOBACZ ZDJĘCIA ARKADIUSZA MILIKA I JESSIKI ZIÓŁEK:

arkadiusz milik: jessica ziółek
fot. instagram.com @jessica_ziolek

Arkadiusz Milik: Jessica Ziółek zgodziła się zostać jego żoną. 

arkadiusz milik: jessica ziółek
fot. instagram.com @jessica_ziolek

Sportowiec oświadczył się ukochanej w czasie romantycznej kolacji nad brzegiem morza. 

arkadiusz milik: jessica ziółek
fot. instagram.com @jessica_ziolek

Jessica Ziółek pochwaliła się swoim spektakularnym pierścionkiem zaręczynowym. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Upięcia długich włosów na wesele. 5 fryzur, którymi zachwycisz gości
  2. Violetta Villas w młodości zachwycała urodą od Polski po USA. Miała szansę na międzynarodową karierę
  3. Joanna Liszowska rzuci aktorstwo dla kariery muzycznej? „Pragnę śpiewać. Jeżeli nie teraz, to kiedy?”
  4. Jak wyglądać jak dama? Klasyczne elementy garderoby
  5. Czym jeżdżą gwiazdy? Samochody są tak luksusowe, że aż można dostać zawrotów głowy

źródła: party.pl, se.pl

Poprzedni artykułIle wzrostu ma Beata Kozidrak? Gwiazda jest niziutka
Następny artykułGwiazda TVN wzięła ślub! Jej przepiękna suknia i boski partner wywołały zachwyt
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.