Artur Barciś za pomocą mediów społecznościowych przekazał swoim fanom wstrząsającą wiadomość. Uwielbiany aktor zmieścił nagranie, na którym wyrecytował własny wiersz. Jego przekaz wstrząsnął internautami. Jak się okazuje, stan artysty był bardzo poważny. Wideo nie pozostawia żadnych złudzeń. Nie chcę współczucia nad głową. To apel – wyrecytował.

Ostatni czas dla uwielbianego aktora okazał się tragicznym doświadczeniem, a jak przyznał sam Artur Barciś: było bardzo źle. Media właśnie przekazały wstrząsające wiadomości, a aktor opublikował poruszające nagranie, które nie zostawia żadnych wątpliwości. Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy apelował do fanów, czytając swój wiersz.  

Artur Barciś: Nie chcę współczucia nad głową. To apel

– Nie chcę współczucia nad głową. To apel – mówi w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu Artur Barciś, recytując swój wiersz.

Niestety, opublikowany materiał nie zwiastował niczego dobrego. Artur Barciś w ten sposób postanowił podzielić się z internautami swoim ostatnim, i jak się okazuje, tragicznym doświadczeniem. Wypowiadane przez aktora słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Są wstrząsające. 

– Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana, będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty – słyszymy w dalszej części monologu artysty.

Jak się okazuje, Artur Barciś otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Aktor zdradził, jak przebiega choroba. Niestety, dopiero teraz dochodzi do siebie. Sytuacja była bardzo zła.

  1. Godzina policyjna 22-5, żołnierze na ulicach, zamknięte szkoły. Restrykcje dla Europejek i Europejczyków
  2. Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieście
  3. Mariusz Czajka o Maryli Rodowicz: „Mieszka w pałacu, chodzi z drogimi torebkami i mówi, że nie ma pieniędzy”

Artur Barciś ma koronawirusa

Kiedy kilka godzin temu Artur Barciś opublikował nagranie, na którym recytuje przejmujący wiersz, nie musiał długo czekać na odzew fanów, którzy zmartwili się jego stanem zdrowia. Na łamach Onetu aktor zdradził, jak wyglądała jego walka z koronawirusem. 

Jak się okazało, artysta przekazał wiadomość o stanie swojego zdrowia dopiero teraz, ponieważ jego wcześniejszy stan mu na to nie pozwalał.

– To jest już drugi tydzień. Było bardzo źle. Na szczęście nie wylądowałem w szpitalu, nie wymagałem hospitalizacji. To, co przeżyłem, opisałem w wierszu. Wydawało mi się, że powinienem to zrobić w takiej formie. Nie chciałem nagrywać wcześniej, gdy byłem w bardzo złym stanie, żeby nie epatować swoją fizycznością. Dopiero teraz wszystko zmierza ku lepszemu. Chciałem dać jakieś świadectwo ku przestrodze  powiedział Artur Barciś. 

Aktor przyznał, że test na koronawirusa zrobił na własną rękę.

Nie odczułem żadnego wsparcia od państwa, ale też nie oczekiwałem go, nie mam złudzeń. Test zrobiłem prywatnie  dodał.

Jak podkreślił w rozmowie z portalem, nie będzie oceniał, jak polskie państwo radzi sobie z pandemią. On sam przez 10 miesięcy ostrzegał internautów w zamieszczanych przez siebie materiałach w mediach społecznościowych. Jak wyznał, przez cały czas bardzo się pilnował, przestrzegał wszelkich procur i nie podejrzewał, że będzie musiał zmagać się z koronawirusem. Niestety, nie uchroniło go to przed zakażeniem.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

Ku przestrodze…

Opublikowany przez Artura Barcisia Piątek, 6 listopada 2020

Artur Barciś opublikował w mediach społecznościowych wstrząsające nagranie. Aktor wyrecytował własny wiersz i zaapelował do fanów. Jak się okazuje, jest zakażony koronawirusem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  2. Coś podobnego, prawda o Jarosławie Kaczyńskim wyszła na jaw. Mało kto ją zna. Wszystko się działo podczas rodzinnych wycieczek poza miasto
  3. Całkowity zakaz dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy. Rafał Trzaskowski właśnie wydał komunikat
  4. Godzina policyjna 22-5, żołnierze na ulicach, zamknięte szkoły. Restrykcje dla Europejek i Europejczyków
  5. Maciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. 59-latek pochwalił się swoimi ”przygodami”
  6. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  7. Działa jak antybiotyk, a wszystkie składniki do jego zrobienia masz pod ręką. Piorunujące działanie syropu z czosnku

źródło: onet.pl, Facebook

 

Poprzedni artykułNa mszę można wejść tylko ze specjalnym certyfikatem. Zdumiewająca decyzja zapadła w jednym z europejskich państw
Następny artykułPrzed chwilą opublikowano ważne rozporządzenie. Nowe obostrzenia wejdą w życie za kilka godzin
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.