Artur Barciś to znany w całej Polsce aktor. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych osobistości w kraju, lecz niewiele osób wie, że jego przeszłość skrywa mroczną tajemnicę. Aktor był o krok od skończenia ze swoim życiem. 

Artur Barciś w rozmowie z Na żywo wyznał, co działo się w jego życiu jakiś czas temu. Okazało się, że aktor chciał popełnić samobójstwo. – Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – wyznał.

Wstrząsające wyznanie Artura Barcisia

Artur Barciś to znany i ceniony aktor, którego uwielbia większość Polek i Polaków. Mało osób ma jednak pojęcie, że jego życie nie zawsze było kolorowe. Barciś w przeszłości przeżył prawdziwe chwile grozy i o mały włos nie skończył ze sobą.  

Kiedyś w rozmowie z Na żywo opowiedział o tragicznym incydencie, który miał miejsce w latach 80′. Teraz tygodnik Dobry Tydzień przypomniał ten smutny wywiad, w którym dowiedzieliśmy się o problemach aktora. 

 Zawalił mi się wtedy cały świat. Myślałem, że już sobie nie poradzę – tłumaczył wówczas Artur Barciś. 

Wszystko stało się z nią na dzień. Jego świat legł w gruzach. 

Niestety, dwa tygodnie przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, i mieszkanie, i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć – wyznał aktor. 

Poczucie beznadziei rosło z dnia na dzień. Aktor nie radził sobie z okolicznościami, w których się znalazł. Wtedy nawiedziły go ponure myśli o samobójstwie. 

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo

W rozmowie z Na żywo aktor opowiedział, co stało się pewnej nocy, kiedy czuł, że pomału traci resztki nadziei. O mały włos nie skończył ze swoim życiem. 

Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – wyznał Artur Barciś. 

Niedługo po tragicznych wydarzeniach życie aktora zaczęło wracać na właściwe tory. Jak widać, los potrafi nas czasem bardzo zaskoczyć, o czym pisaliśmy również dziś w odniesieniu do pięknej ex modelki, która obecnie żyje na ulicy. Więcej możecie przeczytać >tutaj<

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Na żywo, Dobry Tydzień

Poprzedni artykułLoni Willison była na szczycie. Teraz żyje na ulicy, jest bezdomna
Następny artykułDoda łapie stopa w Meksyku. W sieci pojawiły się zdjęcia
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.