Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Artur Barciś rzadko pokazuje się z żoną, teraz zrobił wyjątek. Beata jest niezwykłą kobietą
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.06.2023 12:19

Artur Barciś rzadko pokazuje się z żoną, teraz zrobił wyjątek. Beata jest niezwykłą kobietą

Artur Barciś
fot. KAPiF, facebook.com/barcislandia

7 czerwca Artur Barciś i jego żona świętowali 37 rocznicę ślubu. Mimo spędzenia ponad 3 dekad razem małżeństwo dalej jest w siebie ogromnie zapatrzone. I choć zwykle chronią swoją prywatność, tym razem postanowili podzielić się uroczym zdjęciem z uroczystości.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Artur Barciś i jego żona po raz pierwszy spotkali się na planie serialu, od tego czasu stali się nierozłączni. Kim jest i czym zajmuje się Beata Barciś?

Artur Barciś to wybitny polski aktor

Artur Barciś to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie znają go z tak kultowych produkcji jak “Znachor” czy program “Piątek z Pankracym”. Znaczną sympatię widzów zapewniła mu rola Tadeusza Norka w serialu “Miodowe lata”, a także Arkadiusza Czerepacha w “Ranczu”. Chętnie gości nie tylko przed obiektywami kamer, ale i na deskach teatrów. 

O karierze Artura Barcisia można mówić w samych superlatywach. Okazuje się, że nie inaczej o jego życiu prawnym. Artysta żyje w szczęśliwym związku z żoną Beatą już 37 lat. Para ma syna Franciszka, który poszedł w ślady ojca i również odnalazł się na ścieżce filmowej i teatralnej. Jednak nie wszyscy fani aktora wiedzą, że jego ukochana również pracuje w tej branży!

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Artur Barciś poznał żonę na planie. Mało osób wie, czym kobieta zajmuje się zawodowo

Artur Barciś poznał żonę w 1983 roku na planie serialu "Pan na Żuławach". Aktor wcielał się wówczas w rolę Stefana. Beata Barciś była wtedy asystentką montażysty.

– Zatrzymaliśmy się na parkingu. Wyszedłem wcześniej i zobaczyłem, jak Beata schodzi po schodach autokaru. Olśniło mnie. Zakochałem się w sekundę – opowiadał Arut Barciś na łamach “Vivy”. Swoimi uczuciami podzielił się z kobietą niemal od razu. Gdy tylko dosiadł się do niej, by ją poznać, zapytał, czy zostanie jego żoną.

– W moim życiu była od razu: pierwsza praca, pierwszy plan, pierwszy mąż – śmiała się na to wspomnienie Beata Barciś. 

Kobieta jest zawodową montażystką filmową i telewizyjną. Specjalizuje się w filmach dokumentalnych i spektaklach Teatru Telewizji. Jej dokonania zostały trzykrotnie docenione nagrodą za najlepszy montaż spektaklu telewizyjnego na Festiwalu Dwa Teatry.

Artur Barciś zapozował wspólnie z żoną do rozczulającej fotografii

7 czerwca Beata i Artur Barciś obchodzili 37 rocznicę ślubu. Małżeństwo rzadko pozuje razem do zdjęć, niechętnie również dzieli się swoją prywatnością z mediami. Zdecydowanie bardziej odpowiada im życie z dala od świateł jupiterów. Jednak tym razem postanowili zrobić wyjątek i pochwalili się szczęśliwą wiadomością.

– 37 lat razem i jakoś nam się nie znudziło. – Takim podpisem Artur Barciś opatrzył zdjęcie, na którym zapozował wspólnie z żoną w towarzystwie bukietu białych róż. Fotografia opublikowana na Facebooku artysty doczekała się ogromnej ilości pozytywnych reakcji. Fani aktora zostawili pod postem mnóstwo komentarzy, w których życzyli małżeństwu wielu kolejnych szczęśliwych lat spędzonych razem.