Artur Szpilka nie ma ostatnio dobrego czasu w sporcie. Jego bokserskie porażki spowodowały, że gwiazda polskiego boksera nieco przybladła. Wydaje się, że sportowiec postanowił złapać się ostatniej deski ratunku i wystąpić w magazynie…dla panów. W sesji dla CKM wzięła udział również jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk.

Pamiętacie ostatnie zwycięstwo Szpilki? Nie? Nie ma w tym nic dziwnego, ostatnia walka, którą wygrał Artur, miała miejsce w sierpniu 2015 roku. To właśnie ta wygrana, zagwarantowała mu możliwość walki o pas Mistrzostw Świata w wadze ciężkiej. Podczas walki w styczniu 2016 Deontay Wilder spektakularnie znokautował polskiego boksera.

Szpilka zmagał się z poważną kontuzją, ale swój wielki powrót zapowiedział na lipiec 2017 roku. Niestety, ta walka również okazał się porażką. Został ponownie znokautowany przez Adama Konwackiego.

Artur Szpilka wraz z narzeczoną NAGO w CKM

Okazuje się, że mimo porażek na bokserskim ringu, Artur Szpilka dobrze wie, jak podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby.

Jego niespodziewany nokaut, który miał miejsce kilka miesięcy temu na Tomaszu Oświecińskim, którego możecie kojarzyć z roli „Marcinka” w Pitbullach Patryka Vegi, przejedzie do historii. Szpilka postanowił wejść do klatki, w której przebywa aktor i kulturysta, i brutalnie go zaatakować.

Teraz postanowił zaskoczyć nas jeszcze bardziej i wraz ze swoją narzeczoną, Kamilą Wybrańczyk, wystąpić na okładce magazynu dla panów CKM. Tym samym Szpilka stał się pierwszym mężczyzną w historii, który wystąpił na okładce tego magazynu.

Oczywiście bokser nie zdecydował się na całkiem nagą sesję, za to jego ukochana Kamila, owszem! Na samej okładce widzimy Wybrańczyk topless, sam Artur zasłania jej sutki swoją ręką w rękawicy bokserskiej.

W środku numeru znajdzie się również wywiad z tą dwójką. Bokser będzie opowiadać między innymi o sporcie i swojej ukochanej.

Na profilu CKM na Instagramie widzimy zdjęcie z sensacyjnym podpisem:

– To się dzieje naprawdę! Pierwszy facet w dziejach na okładce CKM. I jego fantastyczna kobieta! Od piątku w kioskach w całej Polsce.

źródło: se.pl

ZOBACZ TEŻ

  1. Dramatyczne wyznanie Beaty Tadli. „Prawie umarłam…”
  2. Wyglądają jak kosmici. Twierdzą, że mają ważne przesłanie
  3. Ronaldo pójdzie siedzieć?! Grozi mu 7 lat więzienia
Poprzedni artykułRodzina ujawnia: Avicii POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO!
Następny artykułMistrzowsko sparodiowali Tamagotchi. Posłuchaj Burritowpite