Artur Żmijewski z żoną zrobił prawdziwą furorę na czerwonym dywanie, podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Słynący z ochrony swojej prywatności aktor, zdecydował się pokazać swoją piękną żonę fotoreporterom. Musimy przyznać, że małżonka Artura Żmijewskiego to piękna kobieta. Jesteście ciekawi, kim jest?

Mimo że większość gwiazd szklanego ekranu chętnie pokazuje swoje drugie połówki w mediach oraz opowiada o swoim życiu prywatnym, to Artur Żmijewski zdecydowanie od tego stroni. Tym razem aktor zrobił wyjątek i pokazał się na czerwonym dywanie z dawno niewidzianą żoną. Para prezentowała się genialnie, a wybrance aktora nie można odmówić szyku i elegancji.

Artur Żmijewski: żona

Artur Żmijewski był jednym z gości na tegorocznym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktor znany z serialu Ojciec Mateusz niechętnie opowiada o swoim życiu oraz bardzo sporadycznie pojawia się na branżowych imprezach u boku swojej żony. Tym razem zrobił wyjątek i zapozował na ściance u boku swojej żony: Pauliny Żmijewskiej.

Artur Żmijewski
facebook.com/FPFFGdynia/fot. Mateusz Ochocki/KFP

Ta prezentowała się rewelacyjnie i nie wyglądała na speszoną widokiem fotoreporterów. Pozowała na ściance niczym rasowa gwiazda. Na tę specjalną okazję włożyła czerwoną sukienkę, przepasaną kokardą o tym samym kolorze. Kreacja żony Artura Żmijewskiego prawie sięgała ziemi, więc mogliśmy dostrzec również srebrne buty na grubym, krótkim obcasie. Para wyglądała niczym jak z Hollywood. 

artur żmijewski
fot. instagram.com @artur.zmijewski

Kim jest Paulina Żmijewska?

Paulina Żmijewska jest nauczycielką, założycielką niepublicznej szkoły podstawowej w Warszawie. Zdecydowanie stroni od mediów, a u boku męża pojawia się jedynie podczas ważnych uroczystości. Artur Żmijewski i Paulina Żmijewska są małżeństwem już ponad 27 lat, a poznali się w czasach szkolnych i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Studia rozpoczęli już jako para: on wybrał Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, ona Politechnikę. W 1992 roku para wzięła wymarzony ślub. W domu państwa Żmijewskich szybko pojawiły się dzieci: kolejno Ewa, Karol i Wiktor. Paulina i Artur stworzyli swoim pociechom ciepły i bezpieczny dom. Oboje rodzice włożyli wiele wysiłku i troski w wychowanie całej trójki. Starali się przekazać im tradycyjne wartości. 

Artur Żmijewski
fot. instagram.com @artur.zmijewski

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
  3. Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska
  4. Weronika Rosati przemawiała na Kongresie Kobiet. Przerwała jej była partnerka Roberta Śmigielskiego
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś  
Poprzedni artykułKwiaciarnia dostała „propozycję” współpracy od warszawskiej blogerki. Ujawniono treść wiadomości
Następny artykułSuczka walczyła o przetrwanie. Wtedy jej na drodze pojawił się pewien mężczyzna
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.