Artur Żmijewski: córka znanego aktora odziedziczyła po nim talent artystyczny? Młoda kobieta uczy się w Los Angeles i ma już na koncie pierwsze sukcesy. Wygląda na to, że niedługo rozpocznie współpracę z jednym z najbardziej uznanych polskich artystów. Przerośnie swojego tatę?

Nie wszystkie dzieci artystów decydują się iść w ślady rodziców. Jednak czasami zdarza się, że dziedziczą talent po znanym ojcu albo matce. Nie tylko udaje im się zrobić spektakularną karierę, ale czasem nawet przyćmiewają swoich bliskich! Artur Żmijewski: córka aktora wyrasta na wielką gwiazdę. Otrzymała poważną propozycję współpracy! Co robi? Będziecie zaskoczeni. 

Artur Żmijewski: córka aktora jest bardzo utalentowana. Co robi?

Jak informuje portal plotek.pl, Ewa Żmijewska jest utalentowaną wokalistką. Młoda kobieta wystąpiła m.in. w teledysku Shandy, amerykańskiej piosenkarki. Ich wspólny utwór nosi tytuł Sunrise. Panie zaprzyjaźniły się na tyle, że postanowiły koncertować i tworzyć jako duet Shandy & Eva.

Artur Żmijewski jako początkujący artysta także zastanawiał się nad rozpoczęciem kariery wokalnej. Jednak ostatecznie mężczyzna zdecydował się postawić na aktorstwo. Nic dziwnego, że poczynania córki są dla niego powodem do dumy! Ewa Żmijewska prawdopodobnie nawiążę niedługo współpracę z Mieczysławem Szcześniakiem. Super Express poinformował, że głos młodej kobiety zachwycił muzyka na tyle, by zaproponować jej wspólny projekt. 

Ewa Żmijewska wychodzi z założenia, że ważna jest nie tylko praktyka, ale przede wszystkim solidne opanowanie podstaw. Radiozet.pl podaje, że młoda kobieta studiuje na California Institute of the Arts w Los Angeles. Wcześniej uczyła się na słynnym College of Music. 

Artur Żmijewski: rodzina jest dla niego najważniejsza. Kim jest żona aktora?

Ewa Żmijewska nie jest jedynym dzieckiem znanego aktora. Artur Żmijewski z żoną mają jeszcze dwóch synów: Wiktora i Karola. 

Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Paulina Żmijewska i jej przyszły mąż poznali się jeszcze w szkole i rok temu obchodzili dwudziestą piątą rocznicę ślubu. W przeciwieństwie do znanego partnera, Paulina nie zdecydowała się na studia aktorskie. To absolwentka politechniki. 

Artur Żmijewski: córka aktora robi karierę za granicą. Wygląda na to, że zostanie wspaniałą wokalistką! Jak myślicie, czy kiedyś zdecyduje się na występ w duecie z tatą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Moda na eko tkaniny w SHOWROOM. Na czym polega zrównoważone podejście do mody?
  2. Maryla Rodowicz mieszka w nawiedzonym domu! Czy to prawda, że szuka egzorcysty?
  3. Jak się ubrać w rozmiarze XXL? Niezawodne zestawy ubrań
  4. Gdzie mieszka Meghan Markle? Księżna Sussex urządziła się z dala od Królowej

ZOBACZ ZDJĘCIA:

artur żmijewski córka
fot. instagram.com @artur.zmijewski

Artur Żmijewski: córka aktora idzie w jego ślady. Ewa rozpoczęła karierę artystki. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak mieszka Grzegorz Skawiński? Wokalista Kombi wybudował sobie piękną willę
Następny artykułIle wzrostu ma Zofia Zborowska? Jej facet ma aż 206 cm
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.