Rzeźnik z Hollywood z zimną krwią zamordował dziewczynę, z którą umawiał się Ashton Kutcher. Tego feralnego dnia aktor spóźnił się kilka godzin na randkę. Gdy przyszedł do domu, Ashley Ellerin już nie żyła. Gwiazdor był jednym ze stu świadków w głośnym procesie seryjnego mordercy, Michaela Gargiulo. Zeznawał, co zobaczył na miejscu zbrodni. 

Życie pisze najbardziej mroczne scenariusze. Przekonał się o tym Ashton Kutcher, który kilkanaście lat temu spóźnił się na spotkanie z dziewczyną. Gdy przyszedł, było już za późno — kobieta została zamordowana przez seryjnego mordercę, zwanego Rzeźnikiem z Hollywood. Poznajcie szczegóły tej wstrząsającej zbrodni. 

Rzeźnik z Hollywood

Zaledwie kilka dni temu Ashton Kutcher zeznawał w sądzie w Los Angeles w sprawie morderstwa z 21 lutego 2001 roku. Aktor był umówiony na randkę z 22-letnią Ashley Ellerin, jednak nie dotarł na czas. Gdy przyjechał spóźniony na miejsce, drzwi były zamknięte. 

– Zapukałem do drzwi, ale nikt nie otworzył. Zapukałem ponownie i znowu nic. Przypuszczałem, że wyszła na miasto, bo się spóźniłem i była na mnie zła. Próbowałem się później do niej dodzwonić, ale nikt nie odbierał – wyznał w sądzie. 

Kutcher był przekonany, że Ashley nie otwiera, bo się obraziła. Aktor przed odjazdem z posesji dziewczyny zajrzał przez okno — na podłodze ujrzał plamy krwi, jednak był pewien, że to wino. Prawda okazała się jednak brutalna.

Morderstwo z zimną krwią

Nazajutrz ciało kobiety znalazła jej współlokatorka — Rzeźnik z Hollywood zadał jej 47 ciosów nożem w okolicy klatki piersiowej i głowy. 

Pamiętam, że gdy następnego dnia dowiedziałem się, co się stało, poszedłem na policję i powiedziałem, że na drzwiach są moje odciski palców — zeznał w sądzie Kutcher. 

Mężczyzna poinformował policję, że był na miejscu zbrodni, żeby oczyścić się z zarzutów. Niestety Ashley nie była jedyną ofiarą Rzeźnika z Hollywood. Zbrodniarz zamordował wcześniej dwie kobiety. Napadł jeszcze jedną, której na szczęście udało się obronić. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rzeźnik z hollywood
instagram.com @tanhispano

Ashton Kutcher jest jednym ze stu świadków w procesie seryjnego mordercy, Michaela Gargiulo.

1
2
3
Poprzedni artykułTymon Tymański komentuje rozwód i „niefortunną” wypowiedz. „Dalej uważam, że to był niezły dowcip”
Następny artykułEwa Farna o plotkach na swój temat: ”Pisali, że jestem lesbijką”