Astma dokuczała dziecięcej gwieździe, ale pozwalała jej pracować i osiągać wielkie sukcesy. Dziewczynka, która nie ukrywała swoich dolegliwości, grała u boku największych sław w najlepszych filmach. 13-latka miała przed sobą wielką karierę, ale zabiła ją tajemnicza choroba. Media dopiero teraz poznały prawdę, w którą trudno uwierzyć.

Dziecięca aktorka była świetnie zapowiadającą się gwiazdą. Hollywood stało przed nią otworem, a producenci sypali propozycjami jak z rękawa. Dziewczynkę pochowano 8 listopada, ale dotąd nikt nie mówił o przyczynach jej śmierci. Dopiero teraz do mediów trafiły informacje, które ujawniają prawdę.

Laurel Griggs nie żyje

Laurel Griggs miała tylko 13 lat. Zmarła na początku listopada, ale rodzina ukrywała tę informację. Dopiero po pogrzebie fani otrzymali wstrząsające wieści. Dziecięca gwiazda kina miała przed sobą świetlaną przyszłość, była ulubienicą reżyserów, a aktorzy uwielbiali z nią pracować.

Świat stracił prawdziwą księżniczkę, która chciała tylko uszczęśliwić przyszłość dla wszystkich. Aktorstwo było spełnieniem marzeń z dzieciństwa i miała wielkie plany na przyszłość – napisał dziadek Laurel.

astma
.instagram.com/laurelgriggs_

Pomimo zawrotnej kariery 13-latka prowadziła normalne życie. Rodzice zapisali ją do państwowej szkoły i dbali o to, aby czuła się zwyczajnie. Na jej Instagramie w ciągu dwóch lat pojawiło się zaledwie 30 zdjęć.

Kim była Laurel Griggs?

Laurel Griggs była aktorką debiutującą na Broadwayu. Wystąpiła w kultowej sztuce Kotka na gorącym blaszanym dachu, gdzie partnerowała Scarlett Johansson. Dzięki roli szybko zyskała zainteresowanie twórców filmowych i reklamowych. 

astma
instagram.com/laurelgriggs_

Gdzie wystąpiła Laurel Griggs? Laurel Griggs wystąpiła produkcjach takich jak Bąbelkowy świat gupików, Once, Cafe Society, a nawet pojawiła się w słynnym show Saturday Night Live

Laurel Griggs: astma

Po kilku dniach od pogrzebu Laurel Griggs do jej fanów w końcu trafiły informacje o przyczynach zgonu. Okazuje się, że z jej odejście odpowiedzialna jest choroba, o której wiedziała od zawsze.

-Z ciężkim sercem muszę podzielić się bardzo smutnymi wiadomościami. Moja piękna i utalentowana wnuczka, Laurel Griggs, zmarła nagle z powodu ogromnego ataku astmy. Góra Synaj odważnie próbowała ją ocalić, ale teraz jest z aniołami – napisał dziadek Laurel.

astma
instagram.com/laurelgriggs_

Czym objawia się astma? Astma objawia się dusznościami wywołanymi skurczami oskrzeli i obrzękiem błony śluzowej. Ataki zwykle ustępują po podaniu leków, które chorzy zawsze powinni mieć przy sobie. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego nie udało powstrzymać się ataku u Laurel Griggs.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Żona wyznała księdzu, że zdradza męża. Jego reakcja sprawi, że zdębiejecie
  3. Horoskop barw. Wiemy, jaki jest Twój kolor mocy
  4. Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułSzczeniak 20 razy błagał pana, żeby dał mu wejść na kanapę. Za 21 puściły mu nerwy
Następny artykułBabcia nie miała pieniędzy, żeby kupić tort wnusi. Stała się wzruszająca rzecz
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.