Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał zaledwie 21 lat

Fot. pixabay.com

Atak padaczki poprzedził śmierć młodego muzyka. Chociaż mężczyzna został przewieziony do szpitala, nie udało się go uratować. Odszedł, pogrążając w żałobie fanów i bliskich. Choroba dopadła go niespodziewanie, tuż po tym, jak jego samolot wylądował na lotnisku w Chicago.

Śmierć 21-letniego rapera wstrząsnęła światem muzyki. Nic  nie wskazywało na to, że mężczyzna choruje. Jego odejście poprzedził atak padaczki, którego mężczyzna dostał na lotnisku. Nieznana jest jeszcze przyczyna jego śmierci, wiadomo jednak, że kiedy zabierany był przez pogotowie, miał między innymi krwotok z ust.

Śmierć poprzedził atak padaczki

21-letni raper Juice Wrld został zabrany z lotniska przez karetkę wkrótce po tym, jak wylądował jego samolot. Do zdarzenia doszło na lotnisku Chicago Midway, tuż po tym, jak jego samolot z Kalifornii tam wylądował. Mężczyzna szedł do wyjścia, kiedy dopadł go atak padaczki, jak podaje portal tmz.com.

Do muzyka wezwane zostało pogotowie. Kiedy był zabierany z lotniska, krwawił z ust. Kiedy był zabierany przez karetkę, wciąż był przytomny, jednak już niedługo później świat obiegła informacja o jego śmierci. Raper miał zaledwie 21 lat.

Kim był Juice Wrld?

Juice Wrld był młodym amerykańskim raperem, którego prawdziwe imię brzmiało Jarad Anthony Higgins. Swoją karierę mężczyzna rozpoczął, będąc w pierwszej klasie liceum, w 2015 roku. Miał wtedy jedynie siedemnaście lat. Większość swoich pierwszych utworów nagrywał na telefonie i publikował na platformie SoundCloud.

Od tego czasu jego kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. W maju 2018 wypuścił utwór Lucid Dreams, który szybko znalazł się na listach przebojów na całym świecie i zapewnił mu międzynarodową rozpoznawalność. Z Travisem Scottem nagrał utwór No Bystanders na płytę Astroworld.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/juicewrld999

Artystka właśnie wrócił z trasy po Australii.

instagram.com/juicewrld999

Zmarła w wieku zaledwie 21 lat.

instagram.com/juicewrld999

Znany był z utworu Lucid Dreams.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Agnieszka Radwańska planuje zostać Ministrem Sportu? Tenisistka wyjawiła swoje plany w szczerym wywiadzie
  3. Wszyscy uwielbiali Poldka z „Podróży za jeden uśmiech”. Jak wygląda dziś Henryk Gołębiewski?
  4. Ewa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródła: en.wikipedia.org, tmz.com

Anna Frankiewicz :Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego

Comments are closed.