Autokar jadący z Polski uczestniczył w poważnym wypadku. Jak poinformował PolsatNews.pl, powołując się na PAP, w tragicznych okolicznościach zginęła jedna osoba, niestety ponad 30 pasażerów jest rannych. Na miejsce niebezpiecznego zdarzenia, które miało miejsce 9 sierpnia, natychmiast zostały wydelegowane odpowiednie służby, w tym kilkanaście karetek ratunkowych.

Co najmniej 34 osoby są ranne, a jedna nie żyje. Niestety, w niedzielę rano o godzinie 7:30 na autostradzie M5 prowadzącej do Budapesztu doszło do porażającego wypadku, w którym brał udział polski autokar. Są pierwsze informacje policji.

Wypadek polskiego autokaru

W niedzielę rano polski autokar miał wypadek na węgierskiej autostradzie. Niestety, w wyniku niebezpiecznego zdarzenia zginęła jedna osoba. Dodatkowo co najmniej 34 pasażerów jest rannych, w tym kilku poważnie. Na miejsce przybyły 2 helikoptery i 14 karetek ratunkowych.

Jak poinformował PolsatNews.pl, powołując się na agencję MTI i służby medyczne, śmiertelna ofiara to 35-letni mężczyzna, natomiast wśród trzech pasażerów w stanie ciężkim jest 5-letnie dziecko. Na miejsce zdarzenia przybyła policja i prokuratura. Są pierwsze ustalenia w sprawie.

  1. Polacy trzymali za niego kciuki, niestety nie żyje. Cały kraj tonie w smutku, tragiczna wiadomość
  2. „Kuchenne Rewolucje” nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu

Węgry. Polski autokar zjechał z drogi

Jak podaje portal Biznes.Wprost.pl, według policji autokar z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zboczył z drogi i wpadł do rowu. W pojeździe, którym podróżowali turyści z Polski, miało znajdować się 44 pasażerów i dwójka kierowców.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

autokar
Fot. cocoparisienne, Pixabay

Autokar wiozący polskich turystów miał poważny wypadek. Sprawę bada policja i prokuratura.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych
  2. Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Maria Czubaszek obchodziłaby dziś urodziny. Mąż ujawnił wielką tajemnicę z dnia śmierci artystki
  4. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  5. Emerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerki

źródło: Polsatnews.pl, Wprost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułPilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wydają nam zalecenia
Następny artykułSuczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.