Avicii odszedł niespodziewanie i wiele osób do tej pory nie może uwierzyć w to, co się stało. Śmierć DJ-a jest dla wielu osób niezrozumiała, ponieważ czuł się dobrze i cieszył się chwilami spędzanymi w Omanie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że najczarniejszy scenariusz okazał się prawdziwy.

Avicii tuż przed śmiercią udzielił wywiadu, w którym bardzo negatywnie opowiedział o realiach swojej zawrotnej kariery. Przez zły stan zdrowia był zmuszony do odwołania trasy, czego nie rozumieli jego współpracownicy.

Jak się okazało, popularność nie daje aż takiego szczęścia, jak zazwyczaj większości się wydaje. Tim w słowach pełnych smutku opisał show-biznesowe środowisko, z którym miał do czynienia. Ze słów Aviciiego jasno wynika, że współpracownicy nie szanowali jego potrzeb, ani tego, jak się czuje. Chociaż koncerty całkowicie wykańczały 28-latka, nadal kazano mu je grać.

Ludzie, z którymi współpracował artysta, wykazali się całkowitym brakiem empatii. Avicii wyznał, że sam zrozumiał, jak poważne są jego problemy zdrowotne i wiedział, że musi zawalczyć o swoje życie.

– Powiedziałem im, że muszę przestać. Że jeśli tego nie zrobię, w końcu umrę. Powtarzałem im to wiele razy – powiedział Avicii zaledwie kilka miesięcy przed nagłą śmiercią.

Avicii popełnił samobójstwo

Rodzina muzyka postanowiła w końcu opowiedzieć o okolicznościach nagłej śmierci popularnego DJ-a. W opublikowanym oświadczeniu ujawniają wzruszające fakty z jego życia.

Przyczyną śmierci Aviciego było samobójstwo – potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu rodzina DJ-a.

Pogrążona w smutku rodzina podkreśla, że Avicii nie pasował do świata show-biznesu, był zbyt wrażliwy, zmagał się z myślami o życiu, szczęściu, że nie mógł wytrzymać całego napięcia związanego z rozwojem jego kariery.

Był perfekcjonistą, który podróżował i pracował ciężko w tempie, które doprowadziło do ekstremalnie silnego stresu. Kiedy skończył z tournee, chciał odnaleźć równowagę w życiu, by móc lepiej się poczuć i zająć się tym, co kochał najbardziej – muzyką. Bił się z myślami o sensie, życiu i szczęściu. Ale nie dał już więcej rady. Chciał mieć spokój – ujawnia rodzina w specjalnym oświadczeniu.

Rodzina popularnego muzyka ujawnia także jego stosunek do świata show-biznesu.

Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu; był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić – pisze dalej w oświadczeniu pogrążona w smutku rodzina.

Życie gwiazd często owiane jest przykrą tajemnicą, z której ich fani nie zdają sobie sprawy. Wiele ludzi myśli, że sława i pieniądze, to wszystko, co może dać szczęście. Na przykładzie Aviciiego widzimy, że nie zawsze życie światowych gwiazd wygląda kolorowo, a często sława ma dotkliwe skutki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuchenne rewolucje: Magda Gessler miała wypadek
  2. Nostradamus przepowiedział katastrofy na 2018 rok. Część z nich już się sprawdziła
  3. SZOK! „Jacek Poniedziałek MASTURBUJE SIĘ na Instagramie!”
  4. Fani wściekli na Michała Szpaka. „Obrzezaj sobie NAPLETEK!”

 

Poprzedni artykułDoda wyprodukuje kolejny film! Podpisała kontrakt
Następny artykułArtur Szpilka z narzeczoną NAGO w CKM! Tego jeszcze nie było