Awaria, do jakiej doszło w Szczecinie to urzeczywistnienie dziecięcych koszmarów. Jak przekazuje polsatnews.pl, osoby chcące przejechać się karuzelą w parku rozrywki zostały uwięzione kilkanaście metrów ponad ziemią. Dodatkowo zaczęły zbierać się nad nimi burzowe chmury. Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy straży pożarnej. 

Ludzie utknęli kilkanaście metrów powyżej ziemi. Z pewnością ktoś, kto decyduje się na tę rozrywkę, nie ma lęku wysokości, jednak poziom stresu  znacznie wzrasta, gdy okazuje się, że karuzela jest popsuta, a za chwilę rozpęta się potężna burza. Na miejscu są strażacy oraz karetka pogotowia.

Awaria na karuzeli w Szczecinie

Karuzela w Szczecinie jest elementem wyposażenia tamtejszego parku rozrywki. Jej wysokość to aż 80 metrów. Zwiedzający wsiadają na specjalnie zabezpieczone krzesełka i z tej perspektywy podziwiają panoramę miasta. Niestety w trakcie doszło do awarii, zwiedzający zatrzymali się na wysokości kilkunastu metrów, obsługa nie wiedziała, co się dzieje.

Jak ustalił Polsat News, uwięzieni na karuzeli ludzie spędzili tam długie minuty, zanim obsługa serwisu nie wdrapała się na słup karuzeli i nie włączyła z powrotem zepsutego urządzenia. Na miejsce przybyła straż pożarna.

  1. Polacy trzymali za niego kciuki, niestety nie żyje. Cały kraj tonie w smutku, tragiczna wiadomość
  2. Biedronka i Lidl mają powody do obaw. Na rynku pojawi się jeszcze tańszy sklep

Traumatyczne przeżycie odwiedzających park rozrywki

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do jednej z osób jedynie przyjechała karetka pogotowia, jak informuje Polsat News, osoba ta potrzebowała pomocy w związku z przebytym stresem. Dzięki działaniom pracowników nie trzeba było nikogo ewakuować.

Po naprawie pasażerowie karuzeli zjechali na dół. Mieli za sobą chwile długiego stresu. W trakcie, gdy oni czekali na pomoc, nad miastem zaczęły zbierać się potężne chmury burzowe. Na razie nie podano, co było przyczyną zepsucia się urządzenia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Pasażerowie karuzeli przeżyli chwilę grozy. W czasie, gdy oni znajdowali się kilkanaście metrów nad ziemią w mieście zaczynała się potężna burza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  2. Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Maria Czubaszek obchodziłaby dziś urodziny. Mąż ujawnił wielką tajemnicę z dnia śmierci artystki
  4. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  5. Nagła i straszna decyzja GIS o zamknięciu plaż nad polskim morzem. Rozpacz wczasowiczów, lokalom gastronomicznym grozi bankructwo?

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułMałgorzata Trzaskowska przyłapana w centrum Warszawy. Co ona robi? Zaczęli robić jej zdjęcia
Następny artykułPodsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.