ING Bank Śląski zmaga się z wielką awarią. Klienci mogą mieć problem z wypłatami, płatnością kartą w internecie oraz korzystaniem z BLIKA. Ludzie w dalszym ciągu zgłaszają problemy. Bank zaleca posiadanie przy sobie gotówki.

Awaria w ING Banku Śląskim trwa od godziny 8:50 rano. Problem tkwi przede wszystkim w działaniu systemu Moje ING oraz Moje ING mobile.

ING Bank Śląski zmaga się z awarią

Pierwsze zgłoszenia o utrudnieniach pojawiły się już w okolicach godziny 8:30 dzisiejszego ranka. Niestety okazuje się, że do teraz awaria w niektórych przypadkach nie jest zażegnana. Klienci zgłaszają problemy z logowaniem.

– Uwaga klienci ING Banku Śląskiego. Od około godziny 8:50 występują problemy z działaniem systemu Moje ING oraz Moje ING mobile. Mogą także występować problemy z wpłatami i wypłatami gotówki, płatnościami kartą w internecie i korzystaniem z BLIKA – napisano na Facebooku banku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Od 11:45 działają już dwie aplikacje bankowe. Mowa o ING Buisness oraz aplikacji mobilnej ING Buisness. Wszystko na bieżąco jest aktualizowane przez pracowników social media banku. Warto mieć przy sobie gotówkę.

Zobacz zdjęcie:

ING Bank Śląski zmaga się z awarią.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: biznes.wprost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl