Babcia postanowiła, że w wieku 79-lat otworzy lodziarnie. Kobieta całkowicie odstaje od swoich rówieśników, a spędzanie czasu przed telewizorem jest dla niej karą. Pani Lucyna jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na to, aby marzyć.

Dla tej kobiety życie zaczęło się po siedemdziesiątce. Ta staruszka niedawno otworzyła swój biznes nad Zalewem Nowohuckim. To bardzo wyjątkowa, a zarazem inspirująca historia. 

Dlaczego babcia otworzyła lodziarnie?

Babcia Lucyna przez całe życie pracowała w polskiej służbie zdrowia. Kobieta uwielbiała swoją pracę, więc bardzo ciężko było jej zaakceptować fakt, że musi przejść na emeryturę. Jak się szybko okazało, odpoczynek nie był dla niej wskazany.

babcia
https://www.facebook.com/LodyubabciLucyny/

Staruszka niedługo po przejściu na emeryturę podjęła się pracy w jednym z krakowskich sklepów IKEA. Jej zadaniem było zabawianie pociech, których rodzice w tym samym czasie udali się na zakupy. Kobieta w szczególności pomagała dzieciom wykonywać piękne prace plastyczne, przez co bardzo się z nimi zżyła. Kiedy odeszła z popularnego sklepu okazało się, że szybko zatęskniła za maluchami. Postanowiła wtedy, że otworzy własny biznes, który nadal będzie jej umożliwiać pracę z dziećmi. 

Babcia oferuje codziennie 27 smaków lodów

Pani Lucyna bardzo szybko wpadła na pomysł otworzenia własnej lodziarni. Z racji tego, że uwielbiała rodzinną Nową Hutę, postanowiła, że to właśnie tam powstanie budka, którą będą mogli cieszyć się między innymi najmłodsi. 

babcia
https://www.facebook.com/LodyubabciLucyny/

W tej historii należy zaznaczyć, że kobieta mimo swojego wieku stara się wszystkie sprawy związane z prowadzeniem biznesu załatwiać samodzielnie. Jeżeli już ma jakiś problem, przyznaje, że zawsze może liczyć na wsparcie jej synowej, a także malutkiego yorka o imieniu Jaś. Na co dzień zajmuje się nie tylko obsługą klientów, ale również papierologią.

Aby zdobyć potrzebne do tego umiejętności, zapisała się nawet do szkoły policealnej. Tam kształci się na technika księgowości, a ponadto ukończyła kurs komputerowy. Wszystko po to, aby w niedalekiej przyszłości bez pomocy wnuków, samodzielnie prowadzić profil lodziarni na Facebooku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
https://www.facebook.com/LodyubabciLucyny/

Pani Lucyna jest dowodem na to, że zawsze trzeba walczyć o swoje marzenia.

babcia
https://www.facebook.com/LodyubabciLucyny/

Babcia postanowiła, że cały swój biznes poprowadzi samodzielnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 2 tysiące wydasz na mandat. Karę powiążą z pensją
  2. Wydała na operacje plastyczne 200 000 złotych. Wszystko po to, by wyglądać jak córka
  3. „Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”
  4. Nie umyła pędzli do makijażu, szybko pożałowała. Prawie straciła przez to życie
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów

źródło: blaber.pl

 

 

Poprzedni artykułFilmy o gotowaniu, przy których z pewnością zgłodniejesz! 10 najlepszych propozycji na leniwy wieczór
Następny artykułPierwsza Dama znów olśniewa. Pojawiła się w towarzystwie znanej aktorki
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.