W sieci pojawiło sie osobliwe nagranie, które przedstawia niecodzienne zachowanie starszej kobiety. Wideo szybko stało się viralem, obejrzało je już prawie 10 mln użytkowników! Na początku widzimy niepozorny obrazek starszej kobiety stojącej przy kuchni, lecz po dosłownie 2 sekundach wszystko się zmienia. Babcia w rytm muzyki zaczyna bujać biodrami i tańczyć na środku kuchni. 

Utarło się, że starsi ludzie unikają nadmiernej aktywności fizycznej i jedyne, na co mogą sobie pozwolić to spacer. Babcia z nagrania burzy jednak ten stereotyp, pokazując, że wiek to tylko liczba. 

Babcia bohaterką osobliwego nagrania 

W sieci pojawiło się nietuzinkowe nagranie, którego bohaterką jest starsza kobieta. Niewiele wiadomo na jej temat, z podpisu pod filmem dowiadujemy się jedynie, że jest to niejaka Mama C, ale nie to jest najważniejsze. 

Widać wyraźnie, że kobieta jest starsza, o czym świadczy wygląd jej twarzy i siwe włosy. Energiczna seniorka jednak nie przejmuję się liczbą w swojej metryczce i łamie wszelkie schematy. 

Już od pierwszych sekund pokazała, co potrafi. Zanim użytkownik platformy YouTube naciśnie play widzi jedynie starszą kobietę stojącą przy kuchni, nie spodziewając się niczego nadzwyczajnego. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wystarczy jednak nacisnąć ten magiczny przycisk, aby przekonać, że się to tylko pozory, a staruszka o siwych włosach ma w sobie więcej energii niż niejeden nastolatek. 

Babcia zaskoczyła wszystkich

Babcia z nagrania zaskoczyła wszystkich swoimi umiejętnościami, seniorka pokazała, że w każdym wieku można dobrze tańczyć i dać ponieść się muzyce. 

Jak możemy wywnioskować, utwór, do którego pląsała seniorka, należy do jej ulubionych. Mowa o Ice Ice Baby, autorstwa grupy Vanilla Ice.

Starsza kobieta do słynnego hitu, pochodzącego z początku lat 90′ tańczyła tak, jakby wcześniej zaplanowała sobie całą choreografię. Widać, że babcia doskonale czuła rytm, co nie umknęło uwadze jej towarzyszy. 

Bliscy staruszki nagrali jej wyczyny i podzielili się nimi w internecie. Jak widać, babcie mogą naprawdę zaskoczyć. Jakiś czas temu pisaliśmy o zdecydowanie mniej przyjemnym incydencie dotyczącej starszej kobiety i małego chłopca, więcej informacji można przeczytać >tutaj<.

Zobacz wideo: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Poprzedni artykułZbigniew Boniek obchodzi 65 urodziny. Przyznał dzięki czemu osiągnął sukces
Następny artykułNie żyje Geoffrey Scott. Aktor znany z ,,Dynastii” miał 79 lat
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.