Babcia z Rodzinki.pl to jedna z bardziej lubianych osób w serialu. W jej rolę wcieliła się Halina Skoczyńska. Zagrała ciepłą i uśmiechniętą osobę, ale mało kto wie, co tak naprawdę przeszła w życiu prywatnym. W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty — wyznała w wywiadzie dla magazynu Grazia.

Babcia ze znanego serialu TVP była rozpoznawalną bohaterką. Jej postać nieraz wywołała uśmiech na twarzach fanów Rodzinki.pl. Nikt nie spodziewałby się, że prywatnie ma za sobą ciężkie przeżycia.

Ciężkie przeżycia gwiazdy Rodzinki.pl

Pomimo uśmiechu na co dzień, historia Haliny Skoczyńskiej pokazuje, że jej życie nie było usłane różami. Na III roku studiów zmarł jej ojciec, a niedługo później matka zachorowała na ciężką chorobę.

— Nie zdążyłam się jeszcze z tym pogodzić, gdy odeszła moja kochana siostra, zaledwie parę lat ode mnie starsza. Ja sama w wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty. Pół roku później rozchorowało się moje jedyne dziecko, a lekarze przygotowywali mnie na najgorsze — opowiada aktorka w rozmowie dla Grazii

Na szczęście rokowania okazały się błędne i jej syn Szczepan powrócił do zdrowia. Babcia rodziny Boskich nie miała łatwo również w życiu miłosnym. Rozwiodła się z mężem i nigdy później nie wyszła ponownie za mąż.

 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
 2. Łukasz Szumowski potwierdził. W tym tygodniu zaczynają się masowe kontrole, będą też ważne zmiany
 3. Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna

Serialowa babcia

Już od ukończenia studiów na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej jej kariera nabierała tempa. Najpierw była związana z teatrem Bagatela, by później przenieść się na większe ekrany. Wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak Och, Karol; Na kłopoty… Bednarski czy oscarowej Idzie Pawlikowskiego. Jej kolejne sukcesy przerwała niespodziewana i nagła śmierć na tętniaka mózgu w maju 2016 roku. Zmarła trzy dni przed premierą Twoje i moje Morny Regan.

Niewątpliwe dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola serialowej babci w popularnej produkcji TVP Rodzinka.pl. Jej bohaterka była sympatyczną osobą, która swoją osobowością i stylem bycia potrafiła rozbawić widzów. Pomimo tylu przeciwności losu Halina Skoczyńska nie poddała się i zawojowała polską filmografię.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
fot. facebook.com/rodzinka.pl

Halina Skoczyńska była znana m.in. z Rodzinki.pl.

babcia
fot. facebook.com/rodzinkapl

Aktorka świetnie spisała się w tej roli.

babcia
fot. instagram.com @rodzinkapl_official

Halina Skoczyńska zagrała babcię rodzinki Boskich.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rewelacyjny przepis na surówkę z cukinii. Pokocha ją cała rodzina
 2. Tragedia w Sarbinowie. Dziecko rzuciło się na ratunek rodzicowi. Finał był druzgocący
 3. Porażające informacje o stanie zdrowia Elżbiety Zapendowskiej. ”Już nie można mi pomoc”
 4. 14-latek rzucił się na ratunek ojcu. Niestety, finał był tragiczny. Przegrali z żywiołem
 5. Co dalej z 500 plus? Jest komentarz rzecznika rządu
 6. Tomasz Raczek w żałobie. W nocy zmarła najbliższa mu osoba
 7. Wyjdziesz na spacer i się zatrujesz. Szkodliwych roślin jest więcej niż myślisz
 8. Przerażające słowa Mateusza Morawieckiego. Jeżeli ma rację, może być naprawdę źle
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródła: wikipedia.pl, fakt.pl, party.pl, wp.pl

 

 

Poprzedni artykuł”Mam romans z mężem siostry. Jestem w trzecim tygodniu ciąży. Nie wiem, co robić”
Następny artykułPanna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl