Babcia załamała się, kiedy jej ukochany piesek zmarł. Rodzina nie mogła patrzeć na to, jak staruszka się męczy. Postanowili, że podarują jej prezent, który od razu poprawi samopoczucie kobiety.

Wiek nie ma znaczenia, kiedy chodzi o miłość do zwierząt. Człowiek o ogromnym sercu będzie kochać je zawsze, nawet wtedy, gdy na głowie ma wiele swoich zmartwień. Ta babcia, mimo że przeżyła wiele smutnych chwil, nie zapomniała, ile uczuć może dać malutki futrzak.

Babcia nie mogła się pogodzić ze stratą 

Jakiś czas temu Shirley Lann straciła swojego ukochanego pieska. Kobieta była bardzo do niego przywiązana, ponieważ pupil towarzyszył jej każdego dnia aż 14 lat. Był dla niej szczególnie ważny, ponieważ otrzymała go od swojego męża. 

Jak wspomina wnuk 84-latki, Matthew McVey nigdy wcześniej nie spotkał się z taką sytuacją, aby ktoś tak bardzo kochał swojego psa. Jak domyśla się, powodem mogło być to, że był to podarunek po zmarłym dziadku. Babcia każdego dnia patrzyła na pupila z ogromnym sentymentem.  

Kiedy piesek zmarł, kobieta całkowicie się załamała. Rodzina widziała, że sytuacja staruszki jest bardzo trudna. Od tego czasu babcia nie była już tą samą osobą, co wcześniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co zrobiła rodzina babci?

Rodzina starała się wszelkimi sposobami pocieszyć babcię, która ciągle opłakiwała swoje zmarłe zwierzątko. Postanowili, że zrobią jej pewną niespodziankę. Wiedzieli, że zaskoczenie babci będzie ogromne, dlatego też naszykowali kamerę, aby nakręcić tę cudowną chwilę.

Córka kobiety skontaktowała się z pobliskim schroniskiem dla psów. Chciała wybrać dla swojej mamy nowego, cudownego pieska. Niedługo potem złożyli staruszce niespodziewaną wizytę.

Shirley początkowo nie zorientowała się, co tak naprawdę się dzieje. Kiedy babcia podniosła wzrok była bardzo zaskoczona. Reakcja kobiety była taka, jakiej oczekiwali jej najbliżsi. 

Babcia, widząc nowego malutkiego pieska, zdjęła okulary i zaczęła płakać. Na nagraniu widać, że kobieta jest bardzo szczęśliwa. Zapewne nie pomoże to całkowicie zapomnieć jej o ukochanym pupilu, jednak nowe zwierzątko sprawi, że staruszka nie będzie czuła się samotnie.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Rodzina zrobiła staruszce cudowną niespodziankę.

 

babcia
fot. screen youtube.com,
Inspirational Stories

Kobieta nie ukrywała, jak bardzo zaskoczyła ją ta sytuacja.

babcia
fot. screen youtube.com,
Inspirational Stories

Babcia od razu pokochała nowego członka rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Golden retriever trafił do weterynarza w strasznym stanie. Wycięto mu przerażający „uśmiech” na pyszczku
  2. Nie żyje Lil Bub. Kotka była ciężko chora, miała 2,5 mln obserwujących na Instagramie
  3. Suczka ustanowiła nowy rekord świata. Psia mama urodziła aż 21 szczeniąt
  4. Druzgocące doniesienia z polskiego miasta. Wrzuciła 6 szczeniaków do toalety, a ich matkę przywiązała

źródło: webniusy.com

 

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.