Babcia postanowiła, że napisze do wnuczki, aby zapytać ją, jak się miewa. Kiedy dziewczyna odpisała, jej wiadomość zwaliła staruszkę z nóg. Nigdy nie spodziewała się tego po tak bliskiej osobie!

Wiele młodych osób nie szanuje w dzisiejszych czasach dorosłych. Nie wiadomo do końca, czego jest to wina, ale jedno trzeba przyznać. Serce się kraja, kiedy słyszymy takie historie. Babcia musiała się bardzo zawieść na wnuczce.

Babcia zapytała wnuczkę o jej samopoczucie

Pewna babcia postanowiła, że napisze do swojej wnuczki na Facebooku z zapytaniem, jak się obecnie czuje. Kiedy dziewczyna odpowiedziała, staruszka nie wiedziała co zrobić. Nigdy nie pomyślałaby, że usłyszy od wnuczki tak chamskie słowa. Nastolatka w mocnych słowach dała do zrozumienia, że nie ma ochoty rozmawiać z babcią. 

– Wyk*rwiaj stara łupo — chamsko odpisała dziewczyna.

Kobieta była w totalnym szoku. Postanowiła, że zasięgnie porady na jednej z grup na Facebooku. Zdezorientowana babcia umieściła screen rozmowy w internecie z zapytaniem, czy takie odzywki są normalne dla nastolatek. Możemy domyślać się, że dziewczyna była chora, więc troskliwa babcia chciała dowiedzieć się po prostu, czy jej stan zdrowia uległ poprawie. Wnuczka jednak nie była w nastroju na rozmowy, co odbiło się na biednej staruszce. 

Jak zareagowali internauci? 

Internauci postanowili, że nie będą kryć swojego oburzenia. W komentarzach pod postem wyrazili swoje zdezorientowanie i oburzenie. Stwierdzili, że wnuczka jest wyjątkowo bezczelna, a zarazem nie ma żadnych skrupułów. 

– To patologia w najgorszym wydaniu. Gówniara ani się nie obejrzy, jak sama będzie starą łupą! – wyraziła opinię jedna z użytkowniczek Facebooka. 

Niektórzy uważają, że zachowanie wnuczki względem babci jest winą bezstresowego wychowania, a co więcej wpływem gier komputerowych i tego, co dzieci mogą znaleźć w internecie. Uważają, że kiedyś wychowanie wyglądało całkowicie inaczej. Dziś jest natomiast o wiele większa swoboda, która niekoniecznie przynosi dobre efekty. 

Właściwego postępowania dzieci wobec dorosłych powinno się uczyć już od najmłodszych lat. Jeżeli nie będziemy tłumaczyć im do skutku, prawda może okazać się bardzo brutalna. Skoro już teraz potrafią odezwać się w tak chamski sposób, co będzie za kilkanaście lat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
facebook.com

Babcia pożaliła się na swoją wnuczkę na Facebooku. 

Babcia
Fot. Pexels.com @Min An

Młodzi ludzie zapominają dziś o tym, jak ważny jest szacunek do starszych.

babcia
https://unsplash.com/photos/pgkcpDyVCR4

Internauci byli oburzeni tym, w jaki sposób odzywa się dzisiejsza młodzież. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Cztery siostry straciły ojca tuż przed wyjątkowym dniem. Wtedy ich nauczyciel zrobił rzecz, której nigdy nie zapomną
  3. Niechcący wysłali zaproszenie ślubne pod zły adres. Odpowiedź, jaką otrzymali zwaliła ich z nóg
  4. Pokazała zdjęcie swojego 7-tygodniowego syna w pełnym makijażu. Internauci zareagowali natychmiast
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

źródło: jestpozytywnie.pl

 

 

 

Poprzedni artykułKot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
Następny artykułJak się ubrać do filharmonii? Niezawodne zestawy
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.