Babcia zawsze zna najlepszy sposób, żeby uporać się z codziennymi porządkami. Zawsze będzie znała jakąś sztuczkę, która pomoże nam w sprzątaniu czy ułatwi organizację domu. Tak właśnie było w przypadku tej kobiety, która pokazała, jak składać prześcieradło. To z pewnością jest sposób, który wielu z was rozbawi!

Od pewnego czasu, furorę w Internecie robią nagrania, na których możemy zobaczyć najbardziej niezawodne sposoby na składanie, układanie i przechowywanie różnych rzeczy. Osoby takie jak Marie Kondo są wręcz uwielbiane w sieci. Ta babcia postanowiła dołączyć do trendu i również pokazać coś, związanego z tym tematem. Jednak jej podejście było zdecydowanie inne niż większości. 

Babcia pokazuje, jak złożyć prześcieradło

Opublikowane przez nią wideo zaczyna się dosyć niewinnie, krótkim wstępem, w którym starsza pani ubrana w strój sportowy opowiada, o czym będzie poniższe nagranie. To dosyć standardowy wstęp do internetowego tutorialu, w którym babcia obiecuje, że zaraz zaprezentuje nam najlepszy, najskuteczniejszy sposób, na składanie prześcieradła z gumką. 

Już od pierwszych sekund „tutorialu” widzimy, że wideo powstało przede wszystkim w celach komediowych. Babcia proponuje, że żeby w najbardziej efektywny sposób złożyć prześcieradło z gumką w kostkę, należy połączyć proces sprzątania ze swojego rodzaju skomplikowaną gimnastyką. 

Hit Internetu

Stworzone przez babcię wideo szybko stało się hitem Internetu. Prezentowana przez kobietę „świetna metoda” nie tylko w sympatyczny sposób parodiuje wszystkie nagrania, które zupełnie na serio instruują nas jak robić takie rzeczy, ale też odnosi się do tych babcinych porad, które wszyscy doskonale znamy i których mamy czasami mamy dosyć, nawet jeśli tego nie przyznajemy.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródła: webniusy.com

Poprzedni artykułZnaki zodiaku najlepszych mężów. Ranking kandydatów, 3 najlepsze znaki
Następny artykułJaka fryzura odmładza po 60? Cięcia oraz koloryzacje, które dodają świeżości
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego