Babcia w wieku 92 lat dowiedziała się, że jest ciężko chora i zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia. Wnuk był załamany diagnozą, ale wiedział, że może jeszcze zrobić dla staruszki coś wyjątkowego. Zadał jej wtedy jedno pytanie, po którym obojgu popłynęły łzy wzruszenia.

Julia Narman to babcia nastolatka, który zrobił coś niesamowitego. Kobieta dowiedziała się, że choruje na raka trzustki, co było wstrząsające dla całej rodziny. Stephen, który od zawsze był z nią bardzo związany, postanowił sprawić, aby jej ostatnie chwile były wyjątkowe. Dzięki niemu babcia przeżyła coś niewiarygodnie pięknego.

Babcia poważnie zachorowała

Kiedy Stephen usłyszał, że jego ukochanej babci nie zostało wiele czasu, chciał zrobić dla staruszki coś, co sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. W jego głowie pojawił się plan, dzięki któremu zorganizował najwspanialszy wieczór dla nich obojga. Wnuk postanowił, że wszystko wydarzy się w dniu jego urodzin.

babcia
dailymail.co.uk

Dzień urodzin Stehpena był wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze chłopak świętował przyjście na świat, a po drugie właśnie wtedy miał się odbyć szkolny bal. Postanowił, że zapyta babcię, czy będzie mu towarzyszyła. Kobieta nie mogła powstrzymać wzruszenia, gdy usłyszała, co wnuk chce dla niej zrobić. Oczywiście od razu się zgodziła i zaczęła planować kreację!

Wnuk zabrał babcię na bal

Kiedy babcia wybrała już sukienkę, Stephen stanął na wysokości zadania i założył muchę w dokładnie takim samym kolorze. Dzięki temu wszyscy wiedzieli, z kim przyszła uśmiechnięta 92-latka. Osobami towarzyszącymi mogły być tylko osoby, które miały nie więcej niż 20 lat, ale w tej sytuacji dyrekcja szkoły zrobiła wyjątek.

babcia
dailymail.co.uk

Wszyscy goście byli pod wrażeniem tego, co zrobił nastolatek. Jego babcia była niezwykle szczęśliwa i z dumą tańczyła ze swoim wspaniałym wnukiem! Poruszająca historia została opisana przez lokalne media, dzięki czemu Stephen stał się bohaterem, ale on sam tak nie uważa. Chciał tylko sprawić, aby 92-latka przed śmiercią przeżyła piękne chwile.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. W pośpiechu dała recepcjonistce kartkę. Napisała na niej prośbę o pomoc
  3. „Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”
  4. Panna młoda rzuciła bukietem ślubnym. Chwilę później rozpętało się piekło
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
Następny artykułZbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.