Babcia nie miała wystarczającej sumy pieniędzy, aby kupić tort, który wnusia wybrała dla ukochanego dziadka. Pomimo rozczarowania, które wyraźnie malowało się na twarzy dziewczynki, wiedziała, że nie może pozwolić sobie na taki wydatek. Niespodziewanie w sklepie stało się coś, czego staruszka nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Babcia i dziadek to jedne z najważniejszych osób w życiu dzieci. Ich obecność gwarantuje im spokój i bezpieczeństwo, którego tak bardzo potrzebują. 7-letnia dziewczynka pragnęła zrobić niespodziankę dziadkowi przebywającemu w szpitalu. Niestety tort urodzinowy, który wybrała, znacznie przekroczył, możliwości finansowe jej babci. Pojawienie się tajemniczego mężczyzny zupełnie odmieniło bieg zdarzeń.

Babcia nie miała wystarczająco pieniędzy na zakup tortu

Na nagraniu, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, zobaczyć możemy dziewczynkę, która z babcią wybrała się na zakupy do jednego z supermarketów. 7-latka pośród półek sklepowych dostrzegła tort, który zapragnęła wręczyć swojemu schorowanemu dziadkowi. Kiedy staruszka zobaczyła jego cenę, zmuszona była odmówić. 

Babcia
screen z filmiku YouTube

Babcia nie miała wystarczająco pieniędzy, by kupić tort. 

Niespodziewanie pojawił się mężczyzna, który przedstawił się jako pan z kolejki. Nieznajomymi, widząc całe zajście, postanowił z własnej kieszeni zapłacić za smakołyk. Następnie wręczył go wyraźnie zaskoczonej dziewczynce, a na jej twarzy ponownie zawitał uśmiech. Zszokowana babcia postanowiła wyjaśnić całe zajście.

Mężczyzna powiedział wówczas, że gdy on miał 7 lat, jego rodziny też nie było stać na taki wydatek, wówczas ktoś, kogo nie znał, też zachował się w ten sposób. Jest więc przekonany, że każdy dobry uczynek tworzy falę, która zatacza kręgi, a finalnie wraca do nas.

Internauci byli zachwyceni postawą mężczyzny

Nagranie z udziałem mężczyzny w mgnieniu oka stało się viralem, a zawrotna liczna 7 milionów odsłon jest tego najlepszym dowodem. Zachowanie mężczyzny jest godne podziwu. Okazuje się, że na świecie są jeszcze ludzie o dobrym sercu.

-Brawo dla nieznajomego. Nie zapominajmy, że chcąc doznać pełnię szczęścia, należy je dzielić z innymi- napisała jedna z kobiet.

-Babcia spotkała na drodze anioła. Zachowanie na medal- dodała kolejna.

-Oby każdy z nas trafiał w życiu na takich ludzi- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ WZRUSZAJĄCY FILMIK:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Gwiazda zdradziła nietypowe imię chłopca
  3. Symbol ludzkiej podłości. Do sieci trafiło zdjęcie podpalonego słoniątka
  4. Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułNie żyje dziecięca gwiazda filmowa. Zabiła ją choroba, miała 13 lat
Następny artykułAgata Duda podczas obchodów 11 listopada zadała szyku. Jej kreacja zrobiła furorę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.