Lelum.pl > Nowości > 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.11.2019 19:29

78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę

babacia
unsplash.com

Babcia zdradziła taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna nie miał pojęcia, jak może zareagować. Z jednej strony wzruszenie przepełniało całe jego serce, z drugiej — to, o czym opowiadała kobieta, było bardzo smutne. Taksówkarz nie mógł powstrzymać łez, które strumieniami spływały po jego policzkach.

Długie podróże samochodem sprzyjają wyznaniom bardziej szczerym, niż te, na które byśmy sobie zazwyczaj pozwolili. Szczególnie taksówkarzom, ludzie potrafią opowiadać niesamowite rzeczy. Jest coś bezpiecznego w wizji zwierzenia się ze swoich rozterek komuś, kogo już nigdy w życiu nie zobaczymy, kto jest tak blisko nas, a jednocześnie bardzo wyraźnie od nas oddzielony. Ta babcia miała podobne odczucie.

Babcia wyznała taksówkarzowi swój sekret

Taksówkarz opisał całą tę sytuację na Twiterze. Któregoś dnia zawoził do lekarza starszą kobietę. Przez większość drogi kobieta była milcząca i zamyślona, ale w pewnym momencie zaczęła mówić. Opowiedziała kierowcy smutną historię swojego życia.

babacia

Żałuje, że jej życie nie potoczyło się inaczej.

Babcia opowiedziała o swoim małżeństwie, które nie było zbytnio udane, o mężu, który nigdy jej tak naprawdę nie rozumiał i nie potrafił zaspokoić. Teraz on już nie żyje, a kobieta mieszka ze swoją przyjaciółką i zaczyna uświadamiać sobie coś ważnego. Kobieta wini czasy, w jakich się wychowała za to, że nie potrafiła dostrzec tych rzeczy wcześniej.

Nietypowa babcia

Kobieta przyznała, że zaczęła niedawno zastanawiać się, czy nie jest tak naprawdę zakochana w swojej przyjaciółce. Kobiety są sobie prawdziwie bliskie, rozumieją się nawzajem i lubią wspólne życie — coś, czego nie mogła powiedzieć o poprzednim związku. Kiedy mężczyzna odwoził kobietę do domu, ta zadzwoniła po przyjaciółkę, by po nią wyszła.

Scena, której taksówkarz był świadkiem, przed domem klientki sprawiła, że nie mógł już dłużej powstrzymywać łez. — Nie mogę wyobrazić sobie nikogo innego, z kim mogłabym przeżyć resztę moje życia. Jesteś moją ulubioną osobą — powiedziała drugiej kobiecie babcia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia

Kobiety spędzą życie razem.

babcia

Chciałaby wychować się w społeczeństwie takim jak dzisiajsze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Fotograf przypadkiem uchwycił jak na powódź zareagowały dwie milionerki. Zdjęcie wywołało mieszane reakcje
  3. Kupiła test ciążowy. Komentarz pracownicy apteki zapamięta do końca życia
  4. Chłopiec przyszedł pożegnać się ze swoją nieuleczalnie chorą siostrzyczką. Zdjęcie łamie serce
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: boredpanda.com