Babcia nie wiedziała, że jest nagrywana. Tymczasem monitoring zamontowany w windzie uchwycił wszystko, na co sobie pozwoliła. Wstrząsające nagranie umieszczono w internecie, a internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom, co robi babcia biednemu dziecku.

Monitoring, który służy ochronie mieszkańców danego budynku, zarejestrował zatrważające zachowanie. Babcia weszła do windy, nie zdając sobie sprawy z tego, że to, co zrobi, zostanie zarejestrowane. Sprawa została błyskawicznie zgłoszona na policję.

Babcia w windzie: nagranie

Na nagraniu widzimy, że starsza kobieta wchodzi do windy z dzieckiem, które, gdy tylko zamykają się drzwi, policzkuje. Dziecko upada, starsza kobieta je szarpie. Malec ma najpewniej około 2 lat, zamiast łez na jego twarzy widać zaskoczenie. 

Starsza kobieta dalej szarpie dziecko i stawia je do pionu. Maluch jest posłuszny, w zasadzie nie reaguje i nie broni się. Jest popychany, ciągnięty, wypchany z windy, gdy wreszcie dojeżdżają na docelowe piętro. Jak poinformował Głos Wojewódzki, kobietę zatrzymano i wszczęto wobec niej postępowanie. 

  1. Zenek Martyniuk przyłapany pod hotelem. Nie miał pojęcia, że robią mu zdjęcia, jest na co popatrzeć
  2. Czy dramat Agnieszki Woźniak-Starak się skończy? Ujawniono nowe głosy i fakty ws. jej męża, „Potwornie za nim tęsknię”

Nagranie poruszyło internet

Komentarze, jakie pojawiły się pod nagraniem, nie nadają się do cytowania. Internauci wyrazili swoje oburzenie w najmocniejszych słowach. Przemoc wywołuje skrajne reakcje. Wielu z internautów wyraziło radość, że kobieta została zatrzymana i poniesie konsekwencje swojego uczynku. Trudno uwierzyć, że taką krzywdę może wyrządzać bliska osoba dziecka. Nagranie okazało się na tyle drastyczne, że zostało usunięte.

Przemoc najczęściej jest zadawana przemyślanie. Wychodząc z windy, babcia prowadzi dziecko jak gdyby nigdy nic, widać jak przez korytarz przechodzi sąsiad. Nie ma pojęcia, co się właśnie stało, nie wie, że właśnie wyrządzono mijanemu dziecku krzywdę i traumę.

Jeśli jesteśmy świadkami przemocy domowej i nie chcemy bądź boimy się poinformować policję, należy pamiętać, że funkcjonuje Niebieska Linia, na którą możemy w pełni anonimowo zadzwonić. Konsultanci podpowiedzą nam jak zachować się w takiej sytuacji. Numer niebieskiej linii: 800-120-002.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
fot. facebook.com/głos wojewódzki

Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że jest nagrywana przez monitoring.

babcia
fot. facebook.com/głos wojewódzki

Dziecko jest otępiałe, w ogóle nie reaguje na uderzenia i szarpnięcia. Maluch mógł być w szoku, lub wręcz być przyzwyczajonym do takiego zachowania swojej opiekunki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć
  2. Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
  4. Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
  5. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu

 

 źródło: facebook.com, Głos Wielkopolski

Poprzedni artykułAgata Duda pokazała się u boku męża. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, co ona na siebie włożyła?
Następny artykułRzecznik Ministerstwa Zdrowia zwrócił się z apelem. Wielu Polakom się nie spodoba
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.