Babcia została okradziona przez swojego wnuka, brzmi absurdalnie prawda? Niestety taka historia naprawdę miała miejsce. Mężczyzna bez żadnych skrupułów pozbawił swoją 86-letnią babcię wszelkich oszczędności i dachu nad głową. – Jak można wyrządzić taką krzywdę własnej rodzinie. To bestia nie człowiek, pisali oburzeni Internauci!

Okradanie staruszków jest coraz częstszym zjawiskiem, które możemy dostrzec w społeczeństwie. Zwykle ofiarami złodziei są starsze, osamotnione osoby. Tym razem było jednak nieco inaczej. Bezbronna babcia została okradziona z całego swojego majątku przez własnego wnuczka. Historia, ta jest dowodem na to, że w życiu nie powinniśmy nikomu ufać!

Babcia została bestialsko potraktowana przez wnuka!

Sytuacja, która przydarzyła się pani Janinie, idealnie pokazuje, że w dzisiejszych czasach dorobku życia jest w stanie pozbawić nas dosłownie każdy, nawet najbliższa rodzina.

Jej wnuczek, który przyjechał z Kanady, wykorzystał moment, kiedy schorowana leżała w szpitalu i nakłonił do podpisania dokumentów, które odebrały jej wszystko, co miała:

Kiedy byłam w szpitalu, wnuczek namówił mnie do przepisania mieszkania i podpisania upoważnienia do konta w zamian za pomoc i opiekę– wspomina pani Joanna.

Wyrodny wnuk zabrał jej mieszkanie, a z jej konta zniknęła pokaźna suma pieniędzy, na którą pracowała całe życie. Chłopak zabrał 100 tysięcy złotych i ponownie zniknął w Kanadzie.

Staruszka postanowiła wejść na drogę sądową

Kobieta robi wszystko, co w mocy, aby odzyskać utracone pieniądze. Do tej pory założyła już nawet dwie sprawy: pierwszą o unieważnienie darowizn, a drugą o kradzież pieniędzy. 

Nie wiemy, czy wiecie, ale to nie jest pierwszy taki przypadek, kiedy starsza osoba zostaje obrabowana przez członków swojej rodziny. Jak widać w dzisijszych czasach nawet najbliżsi są w stanie krzywdzić nieświadomych staruszków.

W tej sytuacji nie sposób jest nie zgodzić się z faktem, iż pieniądz rządzi światem, a ludzie są w stanie zrobić wszystko, aby tylko się wzbogacić. Nawet jeśli miałoby się to odbywać kosztem drugiego, na pozór bliskiego nam człowieka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Babcia
unsplash.com @svmxmvs

Babcia straciła wszystko, co miała!

Babcia
Unsplash.com @travisessinger

Sprawcą okazał się jej bezduszny wnuczek!

Babcia
Unsplash.com @brut

Babcia została z tym problemem zupełnie sama. Obawia się, że już nigdy nie odzyska utraconych pieniędzy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  5. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

źródło: wiesz.info

 

Poprzedni artykułŻona Adama Małysza w ogniu krytyki. Internautki skomentowały jej wygląd, odpowiedziała na hejt
Następny artykułKsiężna Norwegii jest śmiertelnie chora. Zostało jej od 3 do 5 lat życia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.