Babcia znalazła ciało martwej wnuczki, która według reportera RMF FM prawdopodobnie zginęła z rąk własnej matki. Do tragedii doszło w Babicach, niewielkim mieście w województwie małopolskim. Według Marka Wiosło, dziennikarza RMF FM matka dziewczynki mała ją udusić, a później próbować targnąć się na własne życie. Szczegóły sprawy nie są jeszcze znane, śledczy badają okoliczności śmierci 5-latki. 

Kiedy babcia wybrała się do swojej wnuczki, nie spodziewała się takiego widoku. Kobieta, przekraczając próg domu, zobaczyła ciało martwej 5-latki i 41-letnią kobietę, matkę dziewczynki. Kobieta żyła, lecz miała na swoim ciele liczne obrażenia. Jak przekazał rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, kobieta przebywa obecnie pod obserwacją psychiatry. 

Śmierć 5-latki w Babicach, ciało znalazła babcia

Do tragedii doszło 21 maja w czwartek. Tego dnia w godzinach popołudniowych babcia wybrała się z wizytą do swojej 5-letniej wnuczki. Kiedy dotarła do mieszkania, dziewczynka była martwa. Natomiast 41-letnia matka dziewczynki miała na ciele liczne obrażenia. 

Obecnie jest na obserwacji psychiatrycznej. Jej stan zdrowia nie pozwala na jej przesłuchanie – przekazał rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Sebastian Gleń, jak podaje wiadomosci.gazeta.pl

Policja nie zdradziła jeszcze szczegółów tragedii, która miała miejsce w Babicach. 

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Rząd nagle znosi kolejny uciążliwy zakaz. Wiele osób odetchnie z ulgą
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Śledczy badają okoliczności tragedii 

W domu gdzie doszło do opisanej tragedii, mieszkały dwie rodziny. Śledczy wciąż badają okoliczności sprawy. Policja nie udzieliła jeszcze żadnych szczegółowych informacji. Według Marka Wiosło, reportera radia RMF FM matka udusiła 5-letnią córkę, a później próbowała targnąć się na swoje życie. Jak przekazał portal wiadomosci.gazeta.pl, podobną wersję ustalili dziennikarze z Radia Kraków

Na miejscu zdarzenia jako pierwsza była babcia dziewczynki, która niezwłocznie powiadomiła o wszystkim policję. Sprawą ma zająć się Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie, która już rozpoczęła śledztwo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
fot. policja.pl

Babcia znalazła ciało swojej 5-letniej wnuczki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  2. Jeden z najgorszych dni od początku kryzysu. Polacy znów mają się czego obawiać
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Łukasz Szumowski zrezygnuje? Padły wiele mówiące słowa, nikt się nie spodziewał

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl 

Poprzedni artykułTragedia w Warszawie, Adam zginął na oczach własnego dziecka. W ostatniej chwili osłonił ciałem bliskich
Następny artykułKiedy będzie można pójść na koncert? Minister zdrowia stanowczo odpowiada
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.