Badanie USG miało być rutynową kontrolą dla tej rodziny. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu spraw – nawet lekarze przyznali, że nigdy wcześniej w swojej karierze nie doświadczyli czegoś tak niezwykłego. Według statystyk, taka ciąża zdarza się raz na 15 milionów!

Przyszłe mamy częstą zamartwiają się, czy poradzą sobie ze swoim dzieciątkiem po urodzeniu i jak będzie wyglądało ich dalsze życie w obliczu obowiązków. Bohaterka niniejszej historii nie przewidziała, że zwykle badanie USG przewróci jej życie do góry nogami.

Badanie USG bardzo zaskoczyło ich rodzinę

Bethani i Tim Webb z Hythe, w Albercie poznali się w 2013 roku, a zaledwie dwa lata później postanowili się pobrać. Od ślubu musiało minąć kilka miesięcy, by para zdecydowała się na potomka. Kiedy Bethani zaszła w ciążę przyszli rodzice udali się na badanie USG, aby zobaczyć czy maluszek rozwija się prawidłowo.

badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

Gdy lekarz spojrzał na urządzenie, zaniemówił. Nigdy wcześniej w jego karierze nie miał tak niezwykłego przypadku. Bethani nosiła w brzuchu czwórkę identycznych dziewczynek. Taka ciąża jest bardzo wyjątkowa i ma na nią szansę zaledwie 1 na 15 milionów kobiet.

Kobieta urodziła cztery identyczne dziewczynki

Bethani urodziła poprzez cesarskie cięcie w 33 tygodniu w czerwcu 2016 roku. Na zamieszczonym na Facebooku zdjęciu możemy zobaczyć cztery, identyczne dziewczynki: Abigail, McKayla, Grace oraz Emily. Rodzice byli bardzo szczęśliwi, że ich pociechy urodziły się zdrowe. Co więcej, należy dodać, że zarówno Bethani, jak i Tim nie posiada w swojej rodzinie przypadków ciąż mnogich, a dzieci poczęto w sposób naturalny. 

badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

Taka sytuacja wiąże się oczywiście, z ogromnymi kosztami. Należy tu wspomnieć, że dziewczynki zużywają dziennie nawet 48 pieluszek! Na szczęście wiele osób wspiera rodzinę finansowo, a także wolontariusze, którzy przychodzą do ich domu, aby pomóc w opiece nad pięknymi czworaczkami.

Na rodziców czekał jeszcze jeden, duży problem: jak rozróżnić cztery, identyczne dziewczynki? Rodzice wpadli więc na pomysł, aby malować dziewczynkom paznokcie u stóp na różne kolory. Pomimo wszystkich problemów, para jest bardzo szczęśliwa. Twierdzą, że to właśnie ta sytuacja sprawiła, że czują się naprawdę wyjątkowo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

To badanie USG zostanie w pamięci tej rodziny na zawsze.

Badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

Ta historia mówi o tym, że życie jest pełne zaskakujących niespodzianek!

badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

Widać, że dziewczynki są dla rodziców całym światem!

Badanie USG
https://www.facebook.com/bethani.martin

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  3. Roksana Węgiel znów zostanie starszą siostrą! Ciąża mamy to nie jedyna zmiana w życiu nastolatki
  4. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Oszukiwał żonę i dwójkę dzieci
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę