Badanie USG było najbardziej nieoczekiwaną rzeczą w jej życiu. Straciła męża, a właśnie dowiedziała się, że urodzi dziecko, to dało jej siłę, by przetrwać ten bolesny czas. Pół roku po badaniu lekarze odkryli kolejną rzecz…

Kobieta straciła męża w tragicznym wypadku. Chociaż wszystko wskazywało na to, że się załamie, jedna rzecz trzymała ją przy życiu. Niedługo po jego śmierci dowiedziała się, że jest w ciąży. Niestety, lekarze pół roku później odkryli kolejną rzecz. 

Badanie USG sprawiło, że kobieta przetrwała złe chwile

Courtney Hill poślubiła żołnierza, służącego w amerykańskiej armii. Brian przez długi czas stacjonował w wielu miejscach, od Iraku po Kuwejt i Afganistan. Praca była jednak na tyle ryzykowna, że postanowił odejść z wojska, tylko po to, by lepiej skupić się na swojej rodzinie. Para miała wiele planów na przyszłość, a jednym z nich, było powiększenie ich rodziny. W 2016 roku wydarzyła się jednak tragedia. 

Okazało się, że Brian zginął w wypadku samochodowym, zostawiając przy tym ukochaną żonę oraz ich małą córeczkę, Reagan. Kobieta całkowicie się załamała. Przez jeden niefortunny wypadek, musiała pożegnać najbliższą jej osobę.  

badanie usg
facebook.com, The Hill Triplets, Due October 2016

Kilka dni później, jeszcze przed pogrzebem kobieta zrobiła test ciążowy. Przed śmiercią męża, naprawdę bardzo pragnęli kolejnego dziecka. I jak się okazało, udało im się. Courtney była w ciąży. 

-Kochanie znowu będziesz tatą- powiedziała, podchodząc w dzień pogrzebu męża do jego trumny. 

Kiedy kobieta po kilku miesiącach poczuła dokuczliwe bóle, przerażona wybrała się na badanie USG. Tam po raz kolejny usłyszała cudowną informację. Jak się okazało, miała urodzić trojaczki! Cieszyła się, że będzie mieć w domu trójkę, cudownych maleństw, które na każdym kroku będą przypominały jej o zmarłym mężu. Niestety już wkrótce, usłyszała kolejne smutne wieści. 

Czy ta historia miała szczęśliwe zakończenie?

W 25 tygodniu ciąży przyszła mama dowiedziała się, że lekarz nie wyczuwa bicia serca u jednego z trojaczków. Serce Courtney rozbiło się w drobny mak. 

badanie usg
facebook.com, The Hill Triplets, Due October 2016

21 września kobieta urodziła dwoje wspaniałych, a przede wszystkim zdrowych dzieci. Wszystkie pociechy są dla matki wielką dumą. Courtney wierzy w to, że jej mąż i syn są teraz razem. Ma nadzieje, że Brian widzi ich rodzinę i jest z niej bardzo dumny. 

Kto podziwia Courtney za jej wytrzymałość i walkę z przeciwnościami losu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

badanie usg
facebook.com, The Hill Triplets, Due October 2016

To co przydarzyło się tej kobiecie, to prawdziwy cud.

badanie usg
facebook.com, The Hill Triplets, Due October 2016

Courtney jest obecnie szczęśliwą matką trójki, wspaniałych dzieci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Remont domu, który zdumiewa. Z tej ruiny zrobili coś pięknego
  3. Kobieta wjechała autem do jeziora przez GPS. Tłumaczyła się brakiem znajomości okolicy
  4. Żona zostawiła list mężowi. Obudził się z kacem i podbitym okiem, nie mógł przestać płakać, gdy go przeczytał
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: lolmania.eu

Poprzedni artykułRemont domu, który zdumiewa. Z tej ruiny zrobili coś pięknego
Następny artykułNie żyje aktorka uwielbianych filmów. Zmarła po krótkiej chorobie
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.