Badanie USG wykazało coś nieprawdopodobnego. Lekarz dosłownie zaniemówił i nie potrafił oderwać wzroku od ekranu. Matka, która nosiła pod swoim sercem bliźniaki, spodziewała się najgorszego. Kiedy zdjęcie dokumentujące niesamowite zjawisko pojawiło się w sieci, Internauci również nie mogli w to uwierzyć.

Takiego widoku w czasie rutynowego badania, nasza bohaterka z pewnością się nie spodziewała. I nie ma w tym nic dziwnego. Lekarz ginekolog prowadzący ciążę pomimo ogromnego doświadczenia przyznał, że czegoś podobnego nie widział jeszcze nigdy. Kobieta zgodziła się na opublikowanie filmiku z badania w Internecie.

Badanie USG pokazało coś niesamowitego

 A wszystko dzięki technologii 4D, która pozwala zobaczyć o wiele więcej niż trakcie normalnego badania. W tym przypadku wielwymiarowość badania wykazała cos nadzwyczajneg

Badanie USG
Screen z filmiku Youtube

Badanie USG pokazało coś niesamowitego. 

Początkowo kobieta, widząc relacje swojego lekarza prowadzącego ciąże, była przerażona. W jej głowie rodziły się same czarne scenariusze. Możecie wyobrazić sobie sytuację, kiedy w trakcie rutynowej kontroli ginekolog nie jest w stanie wymówić nawet jednego słowa? Carissa Gill, kobieta będąca w 24 tygodniu ciąży doświadczyła tego uczucia na własnej skórze.

Całe szczęście lekarz szybko rozwiał jej wątpliwości, pokazując nagranie, którym pragniemy się dziś z wami podzielić.

Bliźniaki dokonały niemożliwego

O co może chodzić? Dzieci ułożone były w takiej pozycji, że dawały sobie buziaka. Możecie wyobrazić sobie coś podobnego? Gdyby nie nagranie nam też wydawałoby się to niemożliwe. 

-Dla mnie jako dla mamy to było ogromne przeżycie. Spodziewałam się, że bliźniaki mają wyjątkową więź, ale nie spodziewałam się, że będą ze sobą aż tak blisko. To jest przepiękne- mówiła kobieta. 

ZOBACZ FILMIK PREZENTUJĄCY NIESAMOWITE ZJAWISKO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz
Poprzedni artykułJak uratować zniszczone końcówki? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Następny artykułMężczyzna pochował swojego kota w ogrodzie. Następnego dnia stało się coś niezwykłego
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.