Badanie USG zwykle jest rutynową procedurą, które ma pokazać, czy dziecko rozwija się prawidłowo. Tak miało być też tym razem. Nie od dziś wiadomo, że życie bywa nieoczekiwane i uwielbia płakać nam figle. Co takiego wydarzyło się w gabinecie? Gdy przyszła matka spojrzała na monitor, zrobiło jej się słabo. Czegoś takiego nie widziała nawet w najgorszych koszmarach. 

Ciąża uznawana jest za jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdej kobiety. W zasadzie to zupełnie zrozumiałe. W końcu za chwilę na świecie pojawi się maleństwo, które zmieni dosłownie wszystko, a jego jeden uśmiech rozpromieni nawet najbardziej pochmurny dzień. Problemy zaczynają się, kiedy po wykonaniu badania USG, matka aż do momentu porodu żyje w stresie. Wszystko przez jeden widok.

Badanie USG wprawiło ją w osłupienie

Kobieta pragnęła dowiedzieć się, czy maleństwo, którego nosi pod sercem, rozwija się prawidłowo. W tym celu poprosiła lekarza o skierowanie na badanie USG. Kiedy dotarła na miejsce, doznała prawdziwego szoku. Widok, który zobaczyła, pozostanie w jej pamięci do końca życia. Wspomnijmy jeszcze o strachu, który towarzyszył jej na każdym kroku, aż do momentu porodu.

Początkowo nic nie wskazywało na komplikacje. Lekarka klasycznie kazała jej się położyć na leżance i przystawiła aparat USG do jej pękatego brzuszka. Wtedy doszło do prawdziwego dramatu.

Tego widoku nie zapomni do końca życia

Kobieta na monitorze zobaczyła twarz dziecka, która wyglądała niczym… prawdziwy szkielet. O ile rączki, nóżki i tułów wydawały się jak najbardziej w porządku, tak buźka malucha była naprawdę przerażająca.

– To było przerażające. Od razu zaczęłam się zastanawiać i martwić o to, jak będzie wyglądać moje dziecko, gdy się urodzi -mówiła w rozmowie z serwisem The Mirror.

Matka bała się o to, że dziecko, które urodzi, stanie się powodem szyderczych i prześmiewczych komentarzy. Całe szczęście jej obawy nie miały żadnego powiązania z rzeczywistością. Wszyscy uważają, że chłopiec jest wyjątkowo urodziwy.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
  4. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  5. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

 

Poprzedni artykułOjczym zakradł się do pokoju 2-latki w nocy. Matka nie wierzyła własnym oczom
Następny artykułPies uratował kotka z płonącego domu. Właściciele wyjawili, dlaczego ryzykował życie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.