Bajki z dawnych lat były naprawdę wspaniałe! Zupełnie inne niż te dzisiejsze, dzieci w tych czasach na pewno miałyby problem z przestawieniem się na taką formę rozrywki. Pamiętacie Kulfona i Żabę Monikę? Te dwie urocze postacie na zawsze wpisały się do naszej popkultury!

Uwielbiamy stare bajki i nostalgię z nimi związaną. Niektóre z nich zapadły nam w pamięć bardziej niż inne, a do najpopularniejszych programów z pewnością należą przygody Kulfona i Moniki, czyli Ciuchcia. Piosenki z programu do dziś brzmią nam w głowach! Najbardziej popularną z pewnością jest Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?… Pamiętacie, jak to dalej szło?

bajki
facebook.com/Kulfon
Poprzedni artykułJak zachować się przy zadławieniu? Sposób, który uratuje ci życie
Następny artykułKotka zaczęła się dziwnie zachowywać, gdy jej pani zaszła w ciążę. Najdziwniejsze nastąpiło jednak po narodzinach
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.