Bałtyk jest w tym roku bardzo obleganym miejscem wypoczynkowym. Ludzie, którzy wybrali się na urlop nad morze, nie spodziewali się takiego wydarzenia, nie wiedzieli, co mają robić. Przez chwilę spodziewali się najgorszego.

Bałtyk często potrafi zaskakiwać. Prawie co roku słychać różne historie, które miały miejsce na plażach nad tym akwenem. Ta sytuacja przez chwilę wydawała się naprawdę groźna.

Bałtyk: dzikie zwierzę na plaży

Do całego zdarzenia doszło nad morzem w północnych Niemczech. A dokładniej, jak podaje portal interia.pl, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn w niewielkiej miejscowości Brodersby. Plażowicze spokojnie wypoczywali sobie nad wodą, gdy nagle ich spokój został brutalnie przerwany przez dzikie zwierzę.

Jakież było zdziwienie urlopowiczów, gdy ze słonych wód wypłynął dzik. Nie wiadomo, w jaki sposób zwierzę znalazło się w wodzie. Wszystko zostało nagrane przez jedną z kobiet, a filmik z tej sytuacji szybko trafił do sieci.

  1. Który mężczyzna jest szefem? 80% osób nie radzi sobie z wyjątkowo podstępnym testem
  2. Z ostatniej Chwili: los Szumowskiego został przypieczętowany

Dzik na jednej z plaż w północnych Niemczech

Gdy dzik w końcu wyszedł z wody, zaczął iść w kierunku mężczyzny, który stał z łopatą w rękach. Gdy tylko zwierzę się zbliżyło, otrzymało tym narzędziem cios w pyszczek. W tle da się słychać niemieckie odgłosy Lass das laufen!, co można przetłumaczyć, jako polskie Pozwólcie mu biec!

Kiedy zwierzę otrzymało cios, pobiegło w stronę lasu. Po drodze nie zaatakowało nikogo z obecnych na plaży. O całej sytuacji dowiadujemy się m.in. z filmiku, który został później udostępniony na Twitterze ABC News. Wszystko wyglądało dosyć niebezpiecznie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Filmik zdobył niezwykłą popularność w sieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
  2. PKO BP z zupełnie nową ofertą. Klienci mają powody do radości
  3. Jak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu? Zdjęcia mogą was mocno zadziwić
  4. Przełom w życiu Rafała i Gabriela. Ostateczne słowa w sprawie związku królów życia
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  6. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić

Źródło: interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułJak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu? Zdjęcia mogą was mocno zadziwić
Następny artykułAgnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl