Właśnie powstaje coś dedykowanego tylko dla kobiet! To niewiarygodne, że ten pomysł pojawił się dopiero teraz. Wyspa, na którą nie będzie mógł wejść żaden mężczyzna, powstanie na Bałtyku!

Kiedy myślimy o wyspie, na myśl przychodzą nam Karaiby, Malediwy albo Tajlandia. Nic bardziej mylnego, na Bałtyku od strony Finlandii też może powstać coś równie spektakularnego i właśnie to się dzieje. Wyspa, która ma 3,5 km kw., ma zostać zmieniona w ekskluzywny kurort. Oryginalnie cała wyspa porośnięta była lasem iglastym, ale niedługo to się zmieni. Na pomysł wpadła amerykanka Kristina Roth. Kobieta uważa, że miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, na które wstępu nie będzie miał żaden mężczyzna, jest wyjątkowo potrzebne.

W rozmowie z The New York Post amerykanka opowiedziała, że na pomysł wpadła na jeden z plaż w Kalifornii. Jak wiadomo miasta takie jak Kalifornia, słynie z próżności i wyjątkowego upodobania do plastiku. Roth bacznie obserwowała zachowanie kobiet, za każdym razem, kiedy pojawiał się w zasięgu ich wzroku mężczyzna – kobiety od razu spinały się i sięgały po przysłowiowe szminki.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ZOSTAŁA MAMĄ TROJACZKÓW! Znamy imiona

Wyspa na Bałtyku

To właśnie takie obserwacje spowodowały, że  Kristina Roth postanowiła otworzyć kurort wyłącznie dla kobiet. Tam wszystkie panie będą mogły skupić się wyłącznie na sobie.

Nam ten pomysł wydaje się genialny, jest wiele miejsc, które są dedykowane mężczyznom, a teraz powstanie coś tylko dla kobiet. Otwarcie planowane jest na czerwiec 2018. Idealne miejsce na najbliższe wakacje!

Zobaczcie stronę na której dokładnie można zobaczyć projekt: KLIK

ZOBACZ TEŻ: Uczestnik igrzysk wjechał schodami ruchomymi w zabawny sposób. Wideo to HIT

źródło: ckm.pl

ładowanie...

Zobacz również