Barbara nie żyje. Tę fatalną wiadomość przekazały w dniu dzisiejszym polskie media. Kobieta zmagała się z bardzo uciążliwą chorobą, z którą niestety nie udało jej się wygrać. To wielka strata dla wszystkich bliskich zmarłej. Polacy przesyłają najszczersze kondolencje dla rodziny pani Barbary. 

Do mediów trafiła bardzo smutna informacja. Pani Barbara nie żyje. Prezydent miasta opublikował w mediach społecznościowych film, w którym pożegnał zmarłą i wyraził najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. 

Barbara Koral nie żyje

Serwis informacyjny se.pl podał bardzo smutną wiadomość o śmierci pani Barbary Koral, małżonki jednego z dwóch twórców znanego na skalę krajową producenta lodów Koral. Kobieta zmagała się z chorobą nowotworową, a konkretnie rakiem trzustki, który zalicza się do jednego z najniebezpieczniejszych oraz najcięższych do wyleczenia.

Pani Barbara przez wiele lat udzielała się charytatywnie, organizując różne zbiórki pieniężne na szczytne cele, a także nie ukrywała swojego wielkiego przywiązania religijnego. Kiedyś publicznie wypowiedziała się na temat uzdrowienia, którego miała doświadczyć za pomocą św. Szarbela w momencie przebywania w szpitalu, gdy zakaziła się bakterią. Data pogrzebu pani Barbary jeszcze nie jest znana.

Pani Barbara mieszkała w Nowym Sączu, jednak z uwagi na wcześniej wspomniane udziały charytatywne jej nazwisko odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Wyrazy najszczerszego współczucia dla rodziny zmarłej za pośrednictwem Facebooka złożył prezydent miasta Nowy Sącz pan Ludomir Handzel:

– Składam wyrazy najszczerszego współczucia i żalu Panu Józefowi Koralowi z powodu śmierci ukochanej żony. Wobec ciosu, który spadł na Pana, ciężko znaleźć słowa otuchy w tej trudnej chwili. Nasza głęboka wiara w ponowne spotkanie z bliskimi w Domu Ojca niesie nam jedyne pocieszenie – powiedział prezydent Nowego Sącza.

  1. Rząd zamknął cmentarze. Jest jednak wyjątek, zakaz nie działa w jednej sytuacji
  2. Już jutro wydarzy się w całej Polsce, obejmie każdy zakątek kraju. Mamy oficjalne potwierdzenie
  3. Nie żyje aktor, którego widzieliśmy w największych hitach TVP. Media przemilczały tragedię

Lody Koral

Firma produkująca lody Koral została założona przez braci Józefa (męża zmarłej pani Barbary) i Mariana Koral, którzy zostali umieszczeni na liście najbogatszych polaków tygodnika Wprost. Magazyn szacuje ich majątek na 1,2 mld zł. Z kolei magazyn Forbes umieścił Józefa Korala na 34 miejscu najbogatszych polaków z majątkiem oszacowanym na 580 mln zł.

Firma posiada swoje zakłady produkcyjne w trzech miastach w Polsce: w Limanowej, Nowym Sączu oraz Rzeszowie. Jeszcze w 2004 roku firma była w posiadaniu 26 proc. udziałów na rynku lodów w Polsce i była jego zdecydowanym przodownikiem. W 2011 roku zajmowali drugą lokatę, za Algidą.

Bracia Koral znani są z tego, że bardzo rzadko i niechętnie udzielają się w mediach. Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral opowiedział na łamach portalu innpoland.pl, dlaczego tak się dzieje:

–  Szefowie nie czują specjalnej potrzeby kontaktu z mediami, choć media bardzo szanują. Wolą sprawdzać się w biznesie, w tym czują się najlepiej. Sprawy medialne pozostawiają innym – skomentował. Firma w dalszym ciągu działa bardzo sprawnie.

ZOBACZ WIDEO:

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel złożył kondolencje panu Józefowi Koralowi, mężowi zmarłej pani Barbary.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Topowe produkty w Rossmann za grosze. Sklep wyprzedaje swoje hity. Klienci mają powody do radości
  2. Od dzisiaj koniec, jest potwierdzenie. Bardzo ważna wiadomość od naszych sąsiadów, wszyscy turyści powinni wiedzieć
  3. Wstrząsające wyznanie uwielbianej gwiazdy TVN. „Jestem dzieckiem ofiary gwałtu”
  4. Stanie się już jutro, wszystko potwierdzono. Nikt się nie spodziewał, że niedziela będzie kluczowa
  5. Uwaga, właśnie przekazano pilny komunikat. Rozdzwonią się telefony tysięcy Polaków
  6. Jak wygląda obecnie grób Piotra Pawlukiewicza? Chowała go jedynie najbliższa rodzina, był ciężko chory
  7. Najpyszniejszy syrop ze wszystkich, doskonały nie tylko na przeziębienie, ale i do deserów. Naturalna mikstura z malin nie ma sobie równych

Źródło: se.pl, innpoland.pl

Poprzedni artykułSeriale modowe, które musisz zobaczyć!
Następny artykułFilmy modowe, które musisz zobaczyć!
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl